Війна в Україні не лякає мусульманських інвесторів

Війна в Україні не лякає мусульманських інвесторів
Турецькі банкноти. Ілюстративне фото
12.06.2024
Оцініть статтю: 
(18 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Громадяни Туреччини зареєстрували найбільше компаній в Україні з-поміж іноземців. Ідеться про період з початку повномасштабного вторгнення Росії в лютому 2022 року до травня 2024 року. Такі дані з посиланням на платформу «Опендатабот» наводить канал «TRT на русском». Поміж 2652 іноземних компаній, відкритих в Україні за цей період, 354 зареєстрували саме турецькі громадяни — це 13% від загальної кількости.

Цікавий факт, що на другому місці за кількістю відкритих компаній — представники ще однієї країни з переважно мусульманським населенням, а саме громадяни Узбекистану. За три роки повномасштабного вторгнення вони зареєстрували в Україні 274 компанії, що становить 10 % від загальної кількости.

Далі йдуть громадяни Польщі (7,1 %) та США (6,6 %). На п’ятому місці — представники ще однієї центральноазійської країни, Казахстану. За ними — громадяни Німеччини та Азербайджану. Згідно з цією статистикою, понад третина компаній, зареєстрованих іноземцями в Україні за три роки повномасштабного вторгнення, припадає на громадян країн з переважно мусульманським населенням.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.