Військові імами-капелани завітали до Відділу у справах ветеранів у Харківській області

Військові імами-капелани завітали до Відділу у справах ветеранів у Харківській області
© Elena Znatkova/Фейсбук: 06.08.2021 р., Харків. Олена Знаткова, Мурат Путилін, Євген Глущенко.
10.08.2021
Оцініть статтю: 
(109 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Військові імами-капелани Мурад Путилін, голова Управління військового капеланства мусульман України, та Євген Глущенко, імам мечеті ІКЦ Харкова, завітали до Відділу у справах ветеранів у Харківській області (структурний територіальний підрозділ Міністерства у справах ветеранів України. — Ред.), де вони мали зустріч з очільницею відділу Оленою Знатковою

Як розповів Євген Глущенко, на зустрічі йшлося про координацію дій та оперативний обмін інформацією між Відділом у справах ветеранів Харківської области та Управлінням військового капеланства мусульман України.

— Також домовилися про взаємодію в реалізації програм і проєктів, спрямованих на допомогу та підтримку ветеранів, вчасне інформування щодо змін у законодавстві та підзаконних актах щодо захисників, можливостей надання допомоги та реабілітації тощо, — каже пан Евген.

Імами-капелани подарували очільниці відділу переклад Корану українською мовою та кілька ісламознавчих брошур.

«Зустріч відкрила мені цілу історію допомоги та піклування, підтримки й турботи, любови до України та безмежної поваги до тих, хто її захищає… Мурад Путилін — голова Військового капеланства мусульман України, Євген Глущенко — імам релігійної громади Харкова. Вони працюють над Законом про військових капеланів, відстоюють духовно-релігійні потреби захисників України. Вірю, що спільна робота допоможе подолати багато викликів і проблем сьогодення. В єдності наша сила і перемога!» — поділилася враженнями від зустрічі пані Олена Знаткова. 

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.