ВПО зможуть отримати тимчасове житло з фондів для тимчасового проживання у громадах, що приймають

ВПО зможуть отримати тимчасове житло з фондів для тимчасового проживання у громадах, що приймають
29.01.2018
Оцініть статтю: 
(525 оцінки)
admin
Зображення користувача admin.

Кабінетом Міністрів України було ухвалене рішення про внесення змін до Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання та Порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання, затверджених постановою КМУ від 31 березня 2004 р., № 422.

Постанова ухвалена в рамках виконання «Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року», схваленої Урядом України 15.11.2017 р., № 909-р і розробленої Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Як повідомляє МінТОТ, завдяки змінам  ВПО зможуть отримати тимчасове житло з фондів для тимчасового проживання у громадах, що приймають. 

Також спрощено збирання необхідних документів для взяття на облік та отримання житла. Відтепер особи, які зацікавлені в отриманні тимчасового житла, зокрема й ВПО, замість довідки про склад сім’ї також можуть надати документи, що засвідчують родинні зв’язки (свідоцтво про шлюб, народження дитини, посвідчення опікуна).

Крім того, право на отримання житла у тимчасове користування також отримали і ті ВПО, які мають у власності житлові приміщення на підконтрольній Уряду України території, непридатні для проживання. Для цього потрібно надати довідку про визнання такого приміщення таким, що не відповідає санітарним та технічним вимогам, що видається органами місцевої влади.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.