Вийшов настінний календар на 1439–1440 рр. хіджри

Вийшов настінний календар на 1439–1440 рр. хіджри
Вийшов настінний календар на 1439–1440 рр. хіджри
13.11.2017
Оцініть статтю: 
(121 оцінка)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Мусульмани Києва, що відвідують мечеть Ісламського культурного центру, вже розжилися новими настінними календарями на 2018 рік (1439–1440 рр. хіджри). Та й немусульмани, що є колекціонерами незвичних щорічників, залюбки поповнять свої зібрання календарем серії «Мечеті світу».

Цього разу на ньому зображено Мечеть пророка Мухаммада (мир йому!) в Медіні, а між зображенням храму та безпосередньо календарними даними розміщено коранічну настанову: «Коли читають Коран, слухайте уважно та мовчіть — можливо, вас помилують! Згадуй Господа свого подумки, не вголос, покірно й зі страхом, і роби так зранку та ввечері, й не будь одним з неуважних! Воістину — ті, які біля Господа свого, не гордують поклонінням Йому, славлять Його й низько вклоняються Йому!» (7:204–206).

Назви місяців та дат дані в двох варіантах — за григоріанським календарем та за хіджрою, також окремо виділені визначні дати й дні, в які, за Сунною Пророка, бажано постувати.

Календарі серії «Мечеті світу» вже не перший рік випускаються Духовним управлінням мусульман України «Умма» спільно з ГС «Всеукраїнська асоціація «Альраід»; вони не передбачені для комерційного розповсюдження й поширюються серед вірян безкоштовно.

В Києві його можна отримати за адресою: вул. Дегтярівська 25-а, Ісламський культурний центр.

В інших містах України він буде у наявності протягом тижня в мечетях та Ісламських культурних центрах.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.