Європа має більше знати про те, що відбувається в Україні, — експерт-міжнародник

Олександр Хара: Європа має більше знати про те, що відбувається в Україні
В Українському кризовому медіа-центрі 19 лютого відбувся прес-брифінг з нагоди презентації нового міжнародного think-tank (мозкового центру, політичної науково-дослідної установи) «Continental European Union club»
22.02.2016
Оцініть статтю: 
(391 оцінка)
editor
Зображення користувача editor.

В Українському кризовому медіа-центрі 19 лютого відбувся прес-брифінг з нагоди презентації нового міжнародного think-tank (мозкового центру, політичної науково-дослідної установи) «Continental European Union club». За словами засновників, новий think-tank працюватиме над трьома основними напрямами: Європа, Росія та Україна.

Серед експертів, що є фундаторами ініціативи «Continental European Union club», — російський політичний діяч, організатор «Маршів незгодних» Ольга Курносова, депутат Державної Думи РФ Ілля Пономарьов, французький політолог і публіцист Олів’є Ведрін, а також експерти РНБО України і «Майдану закордонних справ».

— Ця ініціатива варта підтримки з декількох причин. По-перше, вона заснована на таких цінностях, як гідність і свобода, які поділяють європейці та трансатлантична спільнота. Саме це є в основі нашої організації. По-друге, Україна є унікальним явищем XXI століття — цей досвід можна запозичити, змінюючи Росію, — відмітив експерт благодійного фонду «Майдан закордонних справ» Олександр Хара.

За його словами, без демократії Росія не житиме в безпеці та добробуті.

— Європа повинна більше знати про те, що відбувається в Україні. Що це не громадянська війна, а озброєна агресія Російської Федерації. Що є окупація Криму, що жодного референдуму не було і не може бути. Те, що так звані Мінські домовленості не можливо реалізувати, і що це міна не лише під українською державністю, а й під безпекою в Європі, — додав Хара.

За словами експерта-міжнародника, ідеологічна частина «Continental European Union club» має транслювати, що Європа може бути в безпеці, лише якщо путінський режим піде і на його місці будуть нові люди.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.