З’явилися фото батальйону імені Номана Челебіджіхана

Формування кримськотатарського батальйону продовжується: в соцмережі опубліковані перші його фото
Формування кримськотатарського батальйону продовжується: в соцмережі опубліковані перші його фото

У соціальних мережах з’явилися перші фото батальйону, який буде носити ім’я Номана Челебіджіхана − кримськотатарського політика і громадського діяча, першого Голови уряду Кримської Народної Республіки, організатора I Курултаю кримськотатарського народу, першого муфтія мусульман Криму, Литви, Польщі, Білорусії.

Фотографії оприлюднені у соцмережі Facebook на сторінці Громадянської блокади Криму.

Як пише Агентство Кримські Новини QHA, робота з формування батальйону продовжується. У ньому зможуть служити звільнені з полону захисники України, учасники АТО, а також ті, хто не хоче призиватися на окупованій території. Особливістю підрозділу стане відсутність спиртного і халяльна їжа, яку готуватимуть для бійців. Незважаючи на те, що батальйон відомий як «кримськотатарський», він не стане мононаціональним, в ньому будуть служити представники різних національностей. Місцем його дислокації стане Херсонська область, прикордонні з Кримом райони.

Раніше QHA повідомляло, що кримськотатарський батальйон отримав допомогу з Туреччини − 120 комплектів камуфляжної форми.

Туреччина допомагає не тільки батальйону: з ініціативи відділу охорони здоров’я мерії м. Адана була організована благодійна акція, де зібрали близько 500 кілограмів речей, які вручили учасникам Громадянської блокади Криму на засіданні Виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар, що відбувся 16 січня.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.