102-річний мусульманин очолив хвилину мовчання на захист України

102-річний мусульманин очолив хвилину мовчання на захист України
Дабірул Іслам Чоудхурі вітав людей із цілого всього світу у своєму будинку на сході Лондона
26.04.2022
Оцініть статтю: 
(136 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

102-річний Дабірул Іслам Чоудхурі вітав людей із цілого всього світу у своєму будинку на сході Лондона, щоб підтримати українських біженців і зібрати гроші для добродійної ініціативи Ramadan Family Commitment.

Літній мусульманин, нагороджений орденом Британської імперії за збір 420 тис. фунтів стерлінгів під час пандемії COVID-19, запросив членів української громади на 102 секунди мовчання.

На його заклик відгукнулися люди з понад 300 міст світу й різних країн, зокрема з Бангладеш, Канади, Індії, Пакистану та Туреччини: вони всі налаштувалися на пряму трансляцію, щоб узяти участь у заході.

Чоудхурі сказав, що його ініціатива «Момент мовчання» присвячена нужденним і тим, хто загинув на війні.

«Я відчуваю до них абсолютне співчуття та абсолютну підтримку, — сказав він Sky News. — Я молюся за них. Вони мають зупинитися. Вони мають розуміти одне одного. Війна ніколи не розв’яже проблеми».

Допомога біженцям

В інтерв'ю інформаційному агентству PA літній чоловік сказав про 102-секундне мовчання:

«Одна хвилина нічого не значить, ми підтримуємо їх протягом однієї хвилини. <…> Я скажу людству допомагати іншим, і Бог допоможе іншим».

Чоудхурі внесли до списку почесних гостей на День народження королеви Єлизавети після того, як 2020 року він зібрав 420 тисяч фунтів стерлінгів для допомоги постраждалим від пандемії.

Натхненний капітаном сером Томом Муром, він поставив перед собою завдання пройти 100 кіл у своєму саді під час посту в місяць Рамадан.

Чоудхурі пожертвував 116 тис. фунтів стерлінгів Національній службі охорони здоров'я, а решту грошей — 30 добродійним організаціям у 52 країнах у рамках антикризової ініціативи Ramadan Family Commitment (RFC) COVID-19.

2021 року він зібрав 103 тис. фунтів стерлінгів у рамках глобального заходу з ходьби в Рамадан для допомоги сім’ям і постраждалим від COVID-19 у світі.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.