Емана аль-Гаміді стала помічницею голови саудівської провінції Аль-Хубар

Емана аль-Гаміді стала помічницею голови саудівської провінції Аль-Хубар
Програма економічних та соціальних реформ «Бачення-2030» передбачає збільшення частки жінок на ринку праці з нинішніх 22 до 30%
29.09.2017
Оцініть статтю: 
(119 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Уряд Саудівської Аравії реалізує програму зі збільшення кількості жінок, що працюють. Прикладом тому є саудійка Емана аль-Гаміді, що обійняла важливу державну посаду — стала помічницею голови провінції Аль-Хубар.

Про це повідомляє DW з посиланням на Міністерство культури та інформації Саудівської Аравії.

Програма економічних та соціальних реформ «Бачення-2030» передбачає збільшення частки жінок на ринку праці з нинішніх 22 до 30%.

Напередодні король Саудівської Аравії Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд підписав указ, яким дозволив жінкам отримувати водійські права і керувати автомобілями.

А 23 вересня саудійкам уперше дозволили відвідати королівський стадіон в Ер-Ріяді під час відзначення Дня єдності Королівства. У липні Міністерство освіти країни дозволило школяркам державних шкіл займатися спортом.

Тим не менш, Саудівська Аравія продовжує проводити сувору політику розділення людей за статтю. Наприклад, жінкам заборонено починати навчання та подорожувати без дозволу батька, чоловіка або брата.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.