Королівство Саудівська Аравія спростило отримання посвідки на проживання для іноземців

Королівство Саудівська Аравія спростило отримання посвідки на проживання для іноземців
Королівство Саудівська Аравія спростило отримання посвідки на проживання для іноземців
18.11.2019
Оцініть статтю: 
(154 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Влада Саудівської Аравії в понеділок оголосила, що 73 іноземним громадянам було надано Premium посвідку на проживання у Королівстві. 

Ця група людей — перша, яка відповідає критеріям. 

Як повідомляє Голос Ісламу , в опублікованій заяві Центр преміум-проживання Саудівської Аравії (SAPRC) заявив, що група складається з 73 осіб, громадян 19 країн, деякі з яких уже проживають у королівстві. 

«Королівство вітає всіх, — сказав генеральний директор центру Бандар аль-Айяд. — Подача заяви на отримання статусу резидента-Premium доступна для всіх, хто відповідає критеріям і умовам, незалежно від того, проживають вони у Королівстві чи бажають приїхати сюди».

«Наша країна пропонує комфортні умови для проживання, роботи, інвестування, маючи багато переваг, зокрема стратегічне розташування Королівства, багату історію і різноманітність, розвинену інфраструктуру і, найголовніше, безпеку і стабільність», — заявив пан Бандар аль-Айяд, додавши, що здобувачі за цією схемою повинні бути у змозі заплатити одноразовий збір у розмірі 800 000 ріялів (213 313 долл. США) або щорічне поновлюване проживання преміум-класу вартістю 100 000 ріялів (26 665 дол. США).

Цей крок є частиною планів наслідного принца Саудівської Аравії Мухаммада бін Салмана відкрити королівство світові шляхом  пом'якшення консервативних законів країни, залучаючи інвестиції і стимулюючи туризм.

Нагадаємо, що Саудівська Аравія у вересні вперше почала видавати електронні туристичні візи для громадян з 49 країн.

Щоб заохотити туризм, влада також заявила у жовтні про дозвіл на оренду готельних номерів для іноземних пар, які не перебувають у зареєстрованому світською владою шлюбі.

Щодо преміум-резидентів, то вони зможуть працювати у Королівстві і пересуватися без обмежень між компаніями.

Однак у них не буде доступу до деяких ролей, зарезервованих для громадян Саудівської Аравії.

Схема рекламується як спосіб полегшеного отримання ліцензій на володіння бізнесом, володіння майном і транспортними засобами для іноземців.

Особи, які беруть участь у схемі, також зможуть самостійно оформляти в'їзні і виїзні візи, а також візи для відвідин родичів.

Довідка: Саудівська Аравія — держава, що займає більшу частину Аравійського півострова, омивається водами Червоного моря і Перської затоки. На території країни, яка є батьківщиною ісламу, розташовані дві головні священні мечеті: Масджид аль-Харам у Мецці, куди щорічно здійснюють хадж (паломництво) мусульмани, і Масджид ан-Набаві у Медині — місце поховання пророка Мухаммеда. Столиця Саудівської Аравії Ер-Ріяд — величезне місто, силует якого формують численні хмарочоси.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.