Кувейт та Україна посилюють співпрацю в оборонній сфері

Кувейт та Україна посилюють співпрацю в оборонній сфері
18.10.2017
Оцініть статтю: 
(457 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський провів зустріч із Послом Держави Кувейт в Україні доктором Рашидом Аль-Адвані.

Під час зустрічі сторони висловили зацікавленість в активізації військово-технічного двостороннього співробітництва.

— Вважаю, що нинішній рівень співпраці між нашими країнами у сфері ОПК потребує суттєвого підвищення. Особливо хочу наголосити на важливості активізувати спільні зусилля, аби вийти на проекти з практичною складовою. Впевнений, що оборонний потенціал України може стати основою взаємовигідного та довготривалого партнерства, — зазначив Гладковський.

Як йдеться в повідомленні РНБО, серед багатьох питань сторони обговорили й можливості українського ОПК, співпрацю в авіаційній сфері, бронетанкові, протитанкові ракетні комплекси (ПТРК).

Окрім цього, один із керівників компанії-спецекспортера України, який взяв участь у зустрічі, запевнив Посла в готовності надати допомогу в організації та проведенні демонстрації військової техніки українського виробництва на території Держави Кувейт.

— Впевнений, що Україна та Кувейт можуть результативно співпрацювати у сфері ВТС, що, в свою чергу, сприятиме зміцненню національної безпеки наших держав, — додав Гладковський.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.