Китай обмежує права мусульман під час Рамадану

Китай обмежує права мусульман під час Рамадану
Мусульмани Китаю
Китай обмежує права мусульман під час Рамадану
Розгін мітингу уйгурських мусульман спецназом
Китай обмежує права мусульман під час Рамадану
Китай обмежує права мусульман під час Рамадану
14.06.2016
Оцініть статтю: 
(410 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Незважаючи на нещодавню гучну заяву Китаю про відсутність обмежень на дотримання релігійних приписів у Рамадан, з Піднебесної надходять тривожні повідомлення про грубі порушення прав релігійної меншини.
 
Місцеві органи влади в Синьцзян-Уйгурському автономному районі вивісили на своїх офіційних сайтах попередження про те, що членам компартії, держслужбовцям, учням та неповнолітнім поститися в Рамадан заборонено. Крім того, перерахованим категоріям населення неможна відвідувати мечеті і брати участь у релігійних заходах.
 
Як повідомляє IslamNews з посиланням на Siasat Daily, китайська влада висунула вимогу − кафе і ресторани, які належать уйгурським мусульманам, повинні залишатися відкритими і готовими до прийому відвідувачів у години посту в денний час.
 
На сайті окружного бюро освіти в Урумчі у понеділок з'явилося оголошення, в якому студентів, школярів і викладачів застерігають від відвідування мечетей у Рамадан, а в місті Алтай чиновники обдзвонюють батьків і перевіряють, чи не постяться неповнолітні. Крім того, у всіх мечетях Синьцзяна цілодобово перебувають співробітники правоохоронних органів і місцевої влади, які стежать за вірянами і перевіряють документи у кожного зайшлого в мечеть. З двох округів Синьцзяна надійшли повідомлення про масові затримання вірян, які висловлювались вголос про обов'язковість посту в Рамадан.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.