Мустафа Джемілєв зустрівся з головою турецького парламенту

Мустафа Джемілєв зустрівся з головою турецького парламенту
Мустафа Джемілєв разом з Нуманом Куртулмушем
17.09.2023
Оцініть статтю: 
(27 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Під час робочого візиту до Туреччини лідер кримських татар Мустафа Джемілєв мав зустріч зі спікером турецького парламенту Нуманом Куртулмушем.

Джемілєва супроводжували на зустрічі заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, голова групи з міжпарламентських зв’язків з Турецькою Республікою Ахтем Чийгоз, делегат Курултаю кримськотатарського народу Шевкет Усманов.

«Ми обговорили прискорення створення Міжпарламентської групи дружби Туреччина-Україна в новий період. Ми заявили, що російські цивільні кораблі таємно перевозили зброю через турецькі протоки, а потім цією зброєю бомбили наш народ, і що ці кораблі повинні проходити ретельний контроль. Ми також говорили про зустріч спікерів Ради Руслана Стефанчука та Великих Національних зборів Туреччини Нумана Куртулмуша, яка має відбутися 27 вересня в Дубліні», — розповів, за повідомленням Qirim.news, Мустафа Джемілєв.

Кримськотатарський лідер заявив, що темами зустрічі були, зокрема, процес ухвалення Угоди про вільну торгівлю, підписаної Україною та Туреччиною, а також Угода про зерновий коридор.

Після зустрічі зі спікером турецького парламенту Мустафа Джемілєв зустрівся з головою парламентської групи Партії справедливости та розвитку, депутатом Абдуллою Гюлером. Сторони обговорили поточну ситуацію в Україні та в окупованому Криму.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.