У рамках міжнародної акції «Запалімо свічку пам’яті», співробітники Посольства України в Йорданії разом із представниками української громади, керівництвом та активістами ГО «Українська Хата в Йорданії» 3 вересня зібралися в Парку українсько-йорданської дружби на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.
Після символічного фотографування біля пам’ятної дошки у Парку всі учасники заходу запалили свічку пам’яті та вшанували жертв Голодомору хвилиною мовчання в приміщенні Посольства.
Як овідомляє прес-служба українського посольства, співробітники дипустанови ознайомили присутніх із метою даної акції та нагадали про події тих років.
На завершення вечора Вікторія Бричкова-Абу Кадум прочитала авторські вірші, присвячені геноциду українського народу. Вікторія Абу-Кадум (в дівоцтві — Бричкова) - українка, яка вийшла заміж за громадянина Йорданії й останні п'ятнадцять років живе в країні походження чоловіка, . Численні поціновувачі її творчості знають і люблять вірші Вікторії, якими вона ділиться з користувачами соціальних мереж, і які вже давно завоювали цілу армію шанувальників поетичного слова. Саме поезія та любов до України допомогли поетесі Вікторії Бричковій-Абу-Кадум адаптуватися в іншій країні. Роки вдалині від рідної землі не змогли хоч на краплину зменшити любов Вікторії до України, тому не випадково, що більшість її поезій присвячені саме рідній землі, її людям, захисникам.
Довідка: Міжнародна акція на вшанування дітей Голодомору - тих, які були вбиті, і тих, які вижили, але на все життя лишилися у неофіційному і невизнаному в Україні статусі «жертви Голодомору», ініційована Міністерством культури Укураїни. Вона стартувала 1 вересня 2018 року і присвячена дітям, які не пішли до школи 1 вересня 1933 року та протягом найближчих 7 років, адже померли чи не народилися.
Метою акції, яка має стартувати за 85 днів до Дня пам’яті жертв Голодомору – 24 листопада 2018 року – є об’єднання українців усього світу і громадян інших країн у пам’яті про один з найбільших злочинів в історії людства ХХ століття, щоб застерегти його від повторення подібних геноцидів у майбутньому, та щоб засвідчити свою пам'ять.
Публічний захід, буде продовжуватися щодня, в іншому місті, в іншій країні світу – загалом у 85 місцях. Завершиться він у місті Києві, 24 листопада 2018 р., на День пам’яті жертв Голодомору.