Православні проявили солідарність з мусульманами-жертвами терористичної атаки

Православні проявили солідарність з мусульманами-жертвами терористичної атаки
Коптська церква в Єгипті
01.12.2017
Оцініть статтю: 
(497 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

25 листопада 0 12 годині за місцевим часом з коптських православних церков плив дзвін на знак солідарності з жертвами терористичної атаки на мечеть аль-Рауда в Бір-ель-Абеді, на захід від міста Аріш в районі Синая.

Як повідомляє Christian Today, глава коптської православної церкви Великобританії єпископ Ангелос, анонсуючи дзвін за загиблими, написав в Twitter, що напад на мечеть представляв «різних людей, різні громади та різні віри <…> а також безглузде руйнування і біль». Атака на суфійську конгрегацію, членів якої ревні суніти вважали єретиками, копіює напади на християнські церкви, в результаті чого багато хто загинув, а в душах тих, що вижили, оселився страх.

Генеральний секретар Всесвітньої ради церков, преподобний д-р Олав Фіке Твейт у листі, адресованому Великому імаму університету Аль-Азгар у Каїрі д-ру Ахмаду аль-Таєбу, сказав:

— Ми повинні засудити цей напад на наших мусульманських братів і сестер як руйнівну зневагу до людського життя… Ми стоїмо поруч з вами, ми йдемо з вами і не допустимо, щоб цей огидний вчинок розділив нас. Ми рішуче засуджуємо цей трагічний напад на наших мусульманських братів під час молитви в місці поклоніння.

Нагадаємо, в минулу п’ятницю, 24 листопада, в результаті нападу бойовиків на мечеть аль-Рауда в Бір-ель-Абеді в Єгипті загинули три сотні людей, які прийшли на джума-намаз. Терористи не тільки завдали бомбового удару, вони стріляли у тих, що молилися в мечеті, а потім і у тим, що тікали у пошуках порятунку. Також були обстріляні карети «швидкої», які прямували до мечеті для надання допомоги пораненим.

Також нагадаємо, що коли в одну з неділь квітня 2017 року Египет сколихнули одразу два напади бомбістів-смертників на християнські храми: в Церкві Св. Георгія в Танті і Соборі Св. Марка в Олександрії, християн своїми тілами захищали від смерті мусульмани: під час атаки в Олександрії ще на вході ціною своїх життів терориста зупинили поліцейські, що сповідували Іслам — серед яких і 55-річна Нагва Абдель-Карім, в цій самій атаці був убитий і її син, теж офіцер поліції.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.