Саудівська Аравія з 1 квітня видаватиме турвізи всім охочим

Саудівська Аравія з 1 квітня видаватиме турвізи всім охочим
06.03.2018
Оцініть статтю: 
(476 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Саудівська Аравія, одна з найконсервативніших країн світу, вирішила з 1 квітня 2018 року відкривати туристичні та бізнес-візи для всіх охочих. У такий спосіб королівство має намір простимулювати економіку й стати менш залежним від нафтового бізнесу.

Як передає Daily Mail, очікується, що така соціальна реформа, ініційована крон-принцем Мохаммедом бін Салманом, вже до 2030 року подвоїть кількість щорічних відвідувань королівства іноземцями до 30 млн осіб, а до 2020 року інвестиції в туристичну галузь буде збільшено на додаткові $54 млрд.

«Ми усвідомлюємо, що Всевишній Аллаг надав нашим землям подарунок, дорожчий за нафту, — заявляє кронпринц. — Наше королівство — це країна двох Святих Мечетей, найсвященніших місць на землі, і Кааби, в напрямку якої під час молитов звертається більше мільярда мусульман».

Глава Комітету з туризму і старожитностей принц Султан бін Салман бін Абдулазіз зазначив, що вартість нової туристичної візи ще не визначена, але наголошує, що вона буде наднизькою, «оскільки сукупний економічний ефект має бути більшим, ніж готівка від візи».

Наразі Саудівська Аравія надає туристичні візи для обмеженої кількості країн, але навіть ці програми містять низку зауважень, зокрема вимоги проїзду через акредитовану компанію та перебування в призначених готелях.

Саудівська Аравія, хоч і багата природною красою, відома у всьому світі своїми багаторічними заборонами, наприклад, на спільне перебування різних статей під час публічних заходів, вживання алкоголю та донедавна на обмеження керування автомобілем для жінок. Проте останнім часом королівство зняло деякі з найбільш жорстких правил: заборону відвідувати кінотеатри, перебувати жінкам разом з особами чоловічої статі на національних урочистостях тощо.

У серпні минулого року також було оголошено про масштабний туристичний проект, спрямований на перетворення 50 островів та низки місць на Червоному морі на розкішні курорти.

 

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.