Саудівська Аравія заборонила фото- і відеозйомку головних мусульманських святинь

Саудівська Аравія, туризм, заборона, фото, відео, мечеть, Мекка, Велика мечеть Мекки, Масджид ан-Набаві, Медіна
© DS: Рішення про заборону фото- і відеозйомки в Масджид аль-Харамі в Мецці, відомій як Велика мечеть Мекки, і Масджид ан-Набаві в Медіні (Мечеті пророка), було ухвалено Міністерством закордонних справ Саудівської Аравії ще 12 листопада 2017 року
30.11.2017
Оцініть статтю: 
(492 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Днями надійшла інформація про те, що влада Саудівської Аравії заборонила місцевим жителям, туристам і паломникам здійснювати фото- і відеозйомку в двох найсвятіших мечетях Ісламу.

Як передає видання Daily Sabah з посиланням на дані Головного управління преси та інформації Саудівської Аравії, рішення про заборону фото- і відеозйомки в Масджид аль-Харамі в Мецці, відомій як Велика мечеть Мекки, і Масджид ан-Набаві в Медіні (Мечеті пророка), було ухвалено Міністерством закордонних справ Саудівської Аравії ще 12 листопада 2017 року.

У заяві йдеться про заборону, яка діє незалежно від мети відвідування святинь і поширюється і на представників засобів масової інформації. Рішення ухвалено «для захисту і збереження священних місць». Заборонено фотографувати і проводити відеозйомку також околиць мечетей.

Повідомляється, що саудівська влада, називаючи інші причини введення заборони, посилалася на обурення зйомками вірян у мечетях.

— У випадку порушення заборони, введеної для забезпечення богослужіння більш здоровим способом, засоби, що використовуються для фотографування та відео, будуть конфісковані, також буде вжито заходів юридичного характеру, — йдеться у заяві.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.