Спростовано факт причетності мусульман до нападу на священика в Ліоні — у нього стріляв християнський священнослужитель

Спростовано факт причетності мусульман до нападу на священика в Ліоні — у нього стріляв християнський священнослужитель
Спростовано факт причетності мусульман до нападу на священика в Ліоні — у нього стріляв християнський священнослужитель
04.11.2020
Оцініть статтю: 
(157 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Як стало відомо, до нападу на священика в Ліоні, факт скоєння якого викликав бурю засудження «ісламського тероризму» у публікаціях французьких ЗМІ, мусульмани — не причетні. До того ж, — у нього стріляв християнський священнослужитель.

Як повідомляє інформаційний ресурс «Кавказ-Центр», у священика в Ліоні стріляв його ж колега — православний священнослужитель Жан-Мішель Дімойлой, а причиною нападу стали суперечки, які виникли на фоні теологічних розбіжностей.

У матеріалі «Конфуз. «Ісламський терорист», який розстріляв православного попа у французькому Ліоні, виявився ... православним попом» видання пише: «... Раніше всі мейнстрімівські ЗМІ розповідали про напади «ісламських терористів» у Франції. Номером один була історія про різанину в церкві в Ніцці. Номером два — розстріл православного попа в Ліоні. У випадку з Ніццою був затриманий мігрант-марокканець, якого поранили під час захоплення. Нападника на попа в Ліоні також затримали. Однак наступного дня французькі ЗМІ геть забули про «ліонський теракт» і сконцентрувалися на інциденті в Ніцці. У чому ж справа? З'ясувалося, що «ісламським терористом», який розстріляв православного попа в Ліоні, виявився ... православний піп Жан-Мішель Дімойлой. Також з'ясувалося, що і поранений, і нападник — обидва православні греки, між якими виникла релігійна суперечка. Дізнавшись про це, ЗМІ і влада Франції втратили до цієї історії будь-який інтерес. До речі, Жан-Мішель Дімойлой веде блог на сайті чекістської контори «Раша тудей» (Sputnik France)».

Відділ моніторингу «Кавказ-Центр» звертає увагу на те, що такий підхід ЗМІ і влади до висвітлення подій «свідчить про цілеспрямовану політичну кампанію, розв'язану Макроном, у якій особлива інформаційна увага приділяється всьому, що якось пов'язане з ісламом».

«Кавказ-Центр» нагадує, що це вже другий конфуз влади і ЗМІ, пов'язаний з «ісламським тероризмом».

«Перший трапився в Авіньйоні, — наголошується в публікації. — Французькі ЗМІ активно поширювали версію про те, що в Авіньйоні «ісламський терорист» напав на поліцейських з ножем і вигукував «Аллах Акбар». Чоловіка застрелили. Преса в деталях розписувала «теракт», смакуючи подробиці. Однак пізніше влада заявила, що убитий не був терористом. Ним нібито виявився психічно хворий місцевий житель, у якого не було ножа. До того ж, він не вигукував «Аллах Акбар». Тим часом, за даними ряду джерел у соцмережах, француз, ім'я якого ні поліція, ні ЗМІ не називають, міг бути членом націоналістичної угруповання фашистського толку».

Як раніше повідомлялося, Міністр МВС Франції Жеральд Дарманен в інтерв'ю телеканалу BFM назвав неприйнятним наявність у магазинах відділів з халяльної харчовою продукцією.

За словами Дарманена, у продуктових магазинах не повинно бути спеціальних відділів «халяль».

«Я шокований цим, — заявив він. — Саме так і розкручується радикалізм».

Тим часом Архієпископ Тулузи закликав припинити глузування над релігіями, як мусульманською, так і всіма іншими.

Монсеньйор Робер Ле Галль сказав в інтерв'ю місцевій радіостанції France Bleu Occitanie, що «свобода слова повинна мати межі», і що «не можна дозволяти собі насміхатися над релігіями» ... «З цим питанням про карикатури часто ллють масло у вогонь. Треба все це заспокоїти. Це карикатури не тільки проти мусульман, але і проти християнської віри», — сказав архієпископ наступного дня після варварського теракту в кафедральному соборі в Ніцці.

На питання, чи треба заборонити демонстрацію карикатур, зокрема, у школах, монсеньйор відповів, що це необхідно зробити і краще зосередитися на республіканських символах.

«Можна говорити про свободу бути разом, говорити разом, бути братами разом, але не треба один одного лаяти», — сказав католицький ієрарх.

«Над релігією не сміються безкарно: ми ж бачимо результат», — заявив монсеньйор Робер Ле Галль.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.