У Фінляндії відбудеться акція проти окупації Криму

15.02.2018
Оцініть статтю: 
(691 оцінка)
editor
Зображення користувача editor.

В Україні і світі 25–26 лютого 2018 року пройдуть акції до Дня спротиву окупації Криму Російською Федерацією. Серед країн, в яких цьогоріч заплановано провести подібні заходи, є й Фінляндія. В столиці цієї держави, місті Гельсінкі небайдужі готуються пікетувати Посольство РФ з плакатами, що нагадують про належність Криму Україні й закликають керівництво Росії припинити окупацію півострова.

Дата проведення заходу обрана не випадково: цього дня 2014 року у Сімферополі відбувся мітинг кримських татар на підтримку територіальної цілісності України та проти проведення позачергової сесії Верховної Ради Криму, на якій з подачі Кремля планувалося ухвалити антиукраїнські, антидержавні рішення.

Про це йдеться в публікації на сторінці Міжнародної кампанії громадянського суспільства на підтримку вільного та українського Криму Liberate Crimea у соцмережі Facebook:

— Чотири роки тому в Криму відбулися події, що стали бідою і нещастям для людей. І заходи, пов’язані з роковинами окупації Криму, важливі тому, щоб підтримати людей, що живуть сьогодні на півострові в умовах російського режиму, — пишуть організатори акції в Фінляндії. — Ми хочемо, щоб ті, хто зараз у Криму, в усій Україні та в інших державах, пам’ятали і не забували про Крим, кримських татар, українців і розуміли зусилля України з деокупації незаконно окупованого Росією півострова. Закликаємо українців Фінляндії приєднатися 25.02.2018 о 15:00 до 30-хвилинної акції та вийти навпроти Посольства РФ в Гельсінкі із плакатами:

#LIBERATECRIMEA

Putin: Get Out Of Crimea!

Crimea Shall Be Free!

Crimea is Ukraine

Stop Occupation of Crimea!

Путіне, геть з України!

Крим буде вільним!

Крим — це Україна!

Росіє, припини окупацію Криму.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.