У Лондоні — марафон під українськими і кримськотатарськими прапорами

У Лондоні — марафон під українськими і кримськотатарськими прапорами
18 листопада кримські татари та українці провели невеликий марафон вулицями Лондона з українськими і кримськотатарськими прапорами

Представник Фонду «Емель Крим», заступник голови Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар у Лондоні Мелек Максудоглу продовжує онлайн-кампанію на підтримку фонду «Бизим балалар» з метою привернути увагу до збору коштів для потреб дітей політв’язнів Кремля. Зокрема, 18 листопада кримські татари та українці провели невеликий марафон вулицями Лондона з українськими і кримськотатарськими прапорами.

Як повідомляє QHA, ідея запуску такої кампанії з’явилася після того, як творець фонду «Бизим балалар» Ліля Буджурова повідомила, що в результаті обшуків, проведених у тимчасово окупованому Криму 13 жовтня, без батьків залишилося вже більше 100 дітей.

— Через те, що ці сім’ї залишилися без батьків, вони стикаються з різними матеріальними труднощами. Саме для того, щоб допомагати їм, і був створений в 2015 році фонд «Бизим балалар». Ці сім’ї потребують не просто грошей, але і правової підтримки, необхідної для захисту своїх чоловіків і батьків. «Бизим балалар» не покидає ці сім’ї напризволяще, надає як правову, так і психологічну допомогу дітям, — зазначає Максудоглу.

За словами представниці Фонду «Емель Крим», онлайн-кампанія знайшла відгук у різних куточках світу.

— Наша онлайн-кампанія зі збору коштів набула широкого розголосу. Несправедливість стосовно кримських татар в Криму стала однією з обговорюваних тем в різних куточках світу. Я отримала безліч повідомлень з Америки, Європи, Нової Зеландії, Сінгапуру, Індонезії та Малайзії. Всі ці люди популяризують нашу кампанію в своєму середовищі і в своїх країнах, — підкреслила Максудоглу.

Взяти участь в кампанії можна за посиланням.

Крім цього, 23 листопада Мелек Максудоглу візьме участь в дискусії про геополітичну ситуацію в тимчасово окупованому Криму, де розповість докладніше про переслідування кримських татар. Захід організовано з ініціативи університету Лафборо і Турецького товариства університету Лафборо.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.