В Єгипет — за електронною візою

В Єгипет — за електронною візою
В Єгипет — за електронною візою
11.12.2017
Оцініть статтю: 
(723 оцінки)
admin
Зображення користувача admin.

Українці вже в грудні цього року можуть подавати документи на отримання електронних віз для поїздок до Єгипту.

Як передає Інформ-UA, інформацію підтвердили в МЗС України.

Так, у відомстві кажуть, що вищезгадана система отримання віз розпочала свою роботу вже з 3 грудня 2017 року.

Тепер громадяни України, які збираються в туристичні, ділові або транзитні поїздки в вищезгадану країну, можуть подати онлайн-заявку на сайті www.egyptvisa.com. Відзначається, що вона повинна бути подана протягом 90 днів до дати запланованого в’їзду. В українському МЗС також був наданий список документів, потрібних для оформлення заявки, а саме закордонний паспорт, електронна копія паспорта, яку потрібно завантажити на сайт під час оформлення заявки, а також документи, що підтверджують мету поїздки. У перелік також входять зворотні квитки і підтвердження платоспроможності.

Нова e-Visa коштуватиме $25. Для того, щоб уникнути накладок з часом отримання візи і вильотом в країну, українцям радять розпочинати оформлення візи не менше, ніж за 7 днів до виїзду.

Відзначається також, що з 2018 року ще низка країн спрощує в’їзд для громадян України.

Так, наприклад, візу в Японію не потрібно буде оновлювати протягом не трьох років, а цілих п’яти.

Також за спрощеним режимом українці зможуть відвідати Катар, правда, не через особливі домовленості між країнами, а на тлі кризи відносин Катару з країнами Перської затоки.

Знизили вартість своїх віз для українців і в ОАЕ (раніше її ціна становила від $80 до 120).

Зауважимо, що незважаючи на досить стабільну політичну обстановку в Єгипті, МЗС України нагадує співгромадянам про необхідність проявляти підвищену пильність та обережність, не залишати без необхідності місця організованого відпочинку, які знаходяться під охороною і наглядом сил безпеки, постійно стежити за повідомленнями ЗМІ для отримання інформації про події, які можуть вплинути на забезпечення безпеки в районі перебування.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.