Мусульмани розпочали довгожданний місяць

Мусульмани розпочали довгожданний місяць
Редакція сайту «Іслам в Україні» приєднюється до привітань. Бажаємо усім мирного і щедрого Рамадану!
06.06.2016
Оцініть статтю: 
(558 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

У понеділок  мусульмани України, як і всі їхні одновірці  у світі,  розпочали  перший день посту в священий місяць Рамадан.

З цього приводу з вітаннями до одновірців звернувся муфтій Духовного управління мусульман України  «Умма» шейх Саід Ісмагілов.

«Шановні брати і сестри!

Щіро вітаю вас із настанням Священного місяця Рамадан!

Всевишній Аллаг у Священному Корані сказав: «Рамадан є місяцем, в якому було зіслано Коран – прямий шлях для людей, ясні знамення прямого шляху та розрізнення (істини від омани). Коли для когось із вас настане цей місяць, то нехай він постує. А якщо він хворіє або в дорозі, то нехай поститься таку ж кількість днів у інший час. Аллаг бажає вам полегшення, а не труднощів; доводьте ж до кінця дні посту і звеличуйте Аллага за те, що Він вказав для вас прямий шлях; можливо, ви будете вдячні!

І коли раби Мої запитують тебе про Мене, то Я «близький до них, і я відповідаю на молитви того, хто кличе Мене. Нехай же вони відповідають Мені та вірують у мене – можливо, підуть вони правильним шляхом!» (2:185-186)

Рамадан — це місяць посту, молитви, Священного Корану, жертовності та каяття. Це місяць терпіння, а терпіння винагороджується Раєм.

Пророк Мухаммад (мир йому!) сказав: «Хто поститься в Рамадан з вірою та надією, тому будуть пробачені його попередні провини», – нагадав  вірним  шейх Саід.

З неділі на понеділок з настанням ночі мусульмани України стали на нічні молитви-таравіх, а в понеділок  до світанку випили останню склянку води та розпочали перший день посту. Звертаючись до мусульман України, муфтій ДУМУ «Умма» бажає їм щасливого Рамадану та запевняє у своїх молитвах за них:

– Зараз літо — довгі дні та спека, але і день, і спека скінчаться, а нас усіх чекає наступне вічне життя, що ніколи не скінчиться. Тому молюся за те, щоб ми всі разом зібралися в Судний День та увійшли до Раю через ворота ар-Райян, що відчиняться лише для тих, хто постився в Рамадан. Щасливого Рамадану, брати та сестри! Рамадан Карім!

Редакція сайту «Іслам в Україні» приєднюється до привітань. Бажаємо усім мирного і щедрого Рамадану!

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.