Суд проти Меджлісу − це війна проти всього кримськотатарського народу

На прес-конференції «Кримські татари в Криму: народ-заручник»
07.04.2016
Оцініть статтю: 
(414 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

На прес-конференції «Кримські татари в Криму: народ-заручник», яка відбулася 6 квітня в Укрінформі з ініціативи Міністерства інформаційної політики України, Уповноважений Президента з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив про те, що судовий процес проти Меджлісу − це війна проти всіх кримських татар.

Він зазначив, що представницький орган кримськотатарського народу є головною силою, яка протистоїть окупантам на півострові, тому за всіма членами Меджлісу в Криму ведеться оперативне стеження. За словами політика, в результаті суду близько 3 тисяч кримських татар можуть бути оголошені екстремістами чи терористами.

− Завтра (7 квітня − ред.) буде продовжений суд, мета якого − заборонити діяльність Меджлісу, оголосити його екстремістською чи терористичною організацією. Цей орган обирається безпосередньо самими кримськими татарами. В цілому кількість людей, задіяних в системі національного самоврядування кримських татар, це 248 делегатів, 33 члена Меджлісу і 2300 в місцевих і регіональних меджлісах. І якщо вони оголошуються екстремістами, то, відповідно, екстремістами стануть і ті, хто їх обрав − тобто весь кримськотатарський народ, − додав Мустафа Джемілєв.

За його словами, цей судовий процес є війною проти всього кримськотатарського народу.

− Я думаю, цей факт не повинен залишитися без уваги міжнародних організацій і буде достатньою підставою, щоб накласти на агресора нові, більш ефективні і більш суттєві санкції, − підкреслив Мустафа Джемілєв.
 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.