Координатор ТІКА завершує свою місію в Україні

Координатор ТІКА завершує свою місію в Україні
Рефат Чубаров і Хаджі Байрам Болат
10.09.2015
Оцініть статтю: 
(396 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Координатор Турецького агентства взаємодопомоги та координації Республіки Туреччина в Україні і Криму (Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) Хаджі Байрам Болат завершує виконання своїх обов’язків в Україні.

З моменту призначення Хаджі Байрам Болата координатором минуло три роки, і його перебування в Україні в якості координатора ТІКА добігає кінця, пише QHA.

З цієї причини Хаджі Байрам Болат прибув з прощальним візитом у представництво Меджлісу кримськотатарського народу у Києві, де його прийняв глава представницького органу, народний депутат України Рефат Чубаров.

Глава Меджлісу подякував Хаджі Байрам Болату за надання допомоги і реалізацію в Україні (до окупації — і в Криму) соціально-значимих проектів, серед яких була допомога національним школам, представникам творчої та наукової інтелігенції, підтримка талановитої молоді.

Рефат Чубаров підкреслив, що глибоке розуміння ситуації в регіоні, його специфіки, вміння встановити контакт було дуже важливим у діяльності Хаджі Байрам Болата і дозволило йому успішно здійснювати обов’язки.

У свою чергу, Хаджі Байрам Болат сказав, що Україна та особливо Крим мають для нього велике значення, і ситуація в регіоні та країні буде для нього завжди предметом інтересу.

— Крим і Україна мають для мене велике значення, я завжди буду стежити за розвитком подій в країні. Буду сподіватися, що соціально значимі проекти тут продовжуватимуться, — сказав Хаджі Байрам Болат.

Гість подарував главі Меджлісу кримськотатарського народу пам’ятне видання.

Нагадаємо, що ТІКА (Турецьке агентство взаємодопомоги та координації Республіки Туреччина / Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) було відкрито в 1992 році.
Сьогодні його представництва функціонують більш ніж в 100 країнах світу.

Діяльність агентства являє собою реалізацію економічних, культурних, історичних, освітніх проектів, спрямованих на потреби тієї чи іншої держави.

Якщо в 2002 році допомога, надана в рамках проектів ТІКA в різних країнах світу, склала 85 мільйонів доларів, то, приміром, у 2011 році такі проекти були реалізовані вже на суму в 1 мільярд 273 мільйонів доларів США.

Представництво ТІКА було відкрито в Криму в 1997 році, в столиці України, Києві, — в кінці 2010-х років.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.