Крим шукатиме інвесторів на Близькому Сході

1
Східна спрямованість інвестиційних пошуків визначена стабільністю в країнах регіону
27.02.2012
Оцініть статтю: 
(327 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Кримський уряд визначив напрям пошуків інвесторів в економіку республіки. Згідно із затвердженим планом закордонних візитів, цього року Радмін виступила ініціатором зустрічей з діловими колами Саудівської Аравії, ОАЕ, Катару, Індії, Казахстану й Азербайджану.

Вояжі за інвестиціями заплановані на весну, а всі зустрічі проходитимуть за сприяння посольств України в цих країнах, передає ІА «Новий Регіон».

Окрім цього, інвестиційний потенціал Криму посланці Радміну представлять на Міжнародній виставці комерційної нерухомості MIPIM у Каннах, яка проходитиме з 6 по 9 березня. У червні з тією ж метою делегація кримського уряду відправиться на XVI Санкт-Петербурзький міжнародний економічний форум (ПМЕФ), а у вересні – на XI Міжнародний Інвестиційний Форум «Сочі-2012».

Пояснюючи вибір країн для офіційних візитів кримських делегацій, голова Радміну Анатолій Могильов зазначив, що всі закордонні поїздки в поточному році торкаються двох основних напрямів – залучення інвесторів і реклама Криму як туроб'єкта.

«Ось ці два напрями, за якими будуть спрямовані всі наші зусилля», – пояснив прем'єр.

За його словами, східна спрямованість інвестиційних пошуків визначена стабільністю в країнах регіону.

«Там дуже багато країн, що мають стабільну соціально-політичну ситуацію. До таких країн можна їхати і говорити про інвестиції, тому що вони зацікавлені у вкладенні великих фінансових ресурсів у проекти», – зробив висновок Могильов.

Нагадаємо, влада Криму вирішила розширити географію міжрегіональної співпраці з країнами Близького Сходу. Наступного року близькосхідні держави визначені пріоритетом у закордонних поїздках кримських делегацій.

За словами начальника управління зовнішніх зв'язків Радміну автономії Ігоря Прімишева, прем'єр-міністр Криму Анатолій Могильов поставив завдання розширити географію міжрегіональної співпраці з метою пошуку потенційних іноземних інвесторів для сільського господарства, курортно-рекреаційної ґалузі, промисловості та енергетики.

Кримський уряд розробив програму розвитку інвестиційної діяльності, покликану привернути капітал в економіку республіки. За два роки дії програми на неї планується витратити 16,8 млн грн.

За матеріалами «Новий Регіон»

Посилання на тему:

ОАЕ розглядають можливість інвестування у будівництво розважального комплексу у Бахчисараї

Саудівська Аравія готова інвестувати у сільське господарство Криму

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.