Кримськотатарські центри відкриють по всьому світу

Спікери дискусійної панелі «Європейські цінності в українському та пострадянському контексті». Львів, 5 вересня 2015
07.09.2015
Оцініть статтю: 
(278 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У США, країнах Західної Європи і Туреччині відкриють центри, які координуватимуть роботу кримськотатарської діаспори. Таку заяву зробив глава Меджлісу кримськотатарського народу, депутат Верховної Ради Рефат Чубаров під час зустрічі з кримчанами у Львові.

Як повідомляє видання Крим. Реаліі, Рефат Чубаров заявив, що кримські татари в усьому світі повинні активізуватися для повернення Криму під контроль України, а також тиснути на уряди своїх країн для посилення санкцій проти країни-агресора.

— Щоб координувати цю діяльність, ми працюємо над відкриттям таких центрів Конгресу і Меджлісу, вони будуть об’єднані в деяких країнах. Ми почали це робити з Вашингтона — у Нью-Йорку у нас будуть люди. Другий крок — це Брюссель і Варшава, а також Анкара, — сказав Чубаров.

Глава Меджлісу підкреслив, що кримськотатарська й українська діаспори повинні діяти спільно.

— Ми цю роботу бачимо з українською діаспорою. У Польщі та Канаді вже робимо її спільно, — додав він.

Нагадаємо, на початку серпня в столиці Туреччини Анкарі відбувся II Всесвітній конгрес кримських татар, на якому обговорювали стан кримських татар на своїй батьківщині — в Криму. Під час засідання переобрали президента Конгресу, а також прийняли деякі звернення, в тому числі до світової громадськості, кримських татар, і резолюцію про ситуацію на півострові у зв’язку з анексією Росією Криму і репресіями російської влади проти кримських татар.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.