Мечеть в Красноперекопську вже вінчає мінарет

У соборній мечеті Красноперекопська завершилося будівництво мінарету
Фото (прес-служба ДУМК ©): У соборній мечеті Красноперекопська завершилося будівництво 36-метрового мінарету
Мечеть в Красноперекопську вже вінчає мінарет
Ведуться будівельні роботи всередині мечеті
Мечеть в Красноперекопську вже вінчає мінарет
Нині збудований паркан навколо споруди
У соборній мечеті Красноперекопська завершилося будівництво мінарету
Мечеть в Красноперекопську вже вінчає мінарет
Мечеть в Красноперекопську вже вінчає мінарет
02.09.2015
Оцініть статтю: 
(408 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У соборній мечеті Красноперекопська завершилося будівництво мінарету, його висота — 36 метрів. Зведення молитовного дому просувається поетапно, нині збудований паркан навколо споруди, практично на 80% завершена зовнішня обробка мечеті, ведуться будівельні роботи всередині.

Надалі територію планується обгородити парканом, облагородити зеленими насадженнями, при вході у молитовний дім буде побудовано абдестхане (приміщення для ритуального омивання).

Мечеть, будівництво якої планується завершити в 2016 році, є восьмигранною двоповерховою будівлею, здатною вмістити до 350 осіб одночасно.

При ній будуть організовані курси з вивчення основ Ісламу, читання Корану та інших релігійних предметів для дітей і дорослих.

Як повідомляє прес-служба ЦРО ДУМ Криму, заступник Муфтія Криму Есадуллах Баіров під час свого візиту до одновірців висловив сподівання, що вже найближчим часом будинок Аллаха наповниться звучанням езану і молитвами.

Потреба в зведенні великої мусульманської культової споруди, здатної вмістити всіх охочих мусульман, виникла ще в 2011 році, тоді місцеві жителі спільними зусиллями почали збір коштів. Однак зібраних грошей вистачило лише на закладку фундаменту.

У 2013 році втілити проект у життя відгукнувся молодий підприємець Шевкет Усмонов з м Білогірськ, він узяв на себе всі подальше фінансування будівництва мечеті. Своє благе діяння меценат присвятив покійному батькові Наріману Усмонову, на вході в мечеть встановлена табличка з його ім’ям.

Довідка:

Красноперекопськ — місто в північній частині Криму, адміністративний центр Красноперекопського району, але сам до складу району не входить, а є одним з 11 міст республіканського підпорядкування. Жителі півострова рідко вимовляють назву міста повністю, часто скорочуючи його до «Перекоп», тому часто виникає плутанина — в Криму існує село Перекоп, розташоване приблизно в 30 км від Красноперекопська, назване в пам’ять про зруйноване під час штурму червоноармійцями в 1920 році місто Перекоп (Ор К’апи).

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.