Мер Миколаєва знову заговорив про мечеть

1
«Я вважаю, що мусульманам у Миколаєві треба знайти можливість, щоб побудувати їх храм. Те, що в місті немає мечеті - це неправильно», - сказав В. Чайка.
19.04.2010
Оцініть статтю: 
(363 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Мер Миколаєва Володимир Чайка вважає, що мусульмани міста повинні знайти можливість побудувати мечеть.

«Я вважаю, що мусульманам у Миколаєві треба знайти можливість, щоб побудувати їх храм. Те, що в місті немає мечеті - це неправильно», - сказав Mukola.net міський голова.

Він також повідомив, що вірменська діаспора за власні кошти вже будує свою церкву - на Широкобалковському перегоні. А в мусульман поки немає такої можливості, хоча їх у місті вже близько 20 тисяч.

«У них була мечеть біля Муніципального колегіуму, і там досі залишився кістяк її фундаменту. І я за те, щоб відтворити мечеть на тому ж місці», - сказав Чайка.

Відзначимо, що з подібними заявами Миколаївський мер виступав і раніше. Так у січні цього року він повідомив, що «вже вісім років веде таку політику з депутатським корпусом, з державою, що в Миколаєві повинна бути мечеть» і обіцяв підтримати проекти нацменшин з боку бюджету.

Нагадаємо, що вже більше 15 років миколаївські мусульмани не можуть домогтися від чиновників дозволу на те, щоб відновити мечеть, яка була побудована в районі парку Петровського ще в 1870 році, але знищена радянською владою. Причому територія, на яку претендують послідовники ісламу, фактично не використовується. Але міськрада Миколаєва до цих пір не видала мусульманам дозвіл на будівництво.

За матеріалами Mukola.net

Посилання на тему:

Мер Миколаєва заявив, що в місті повинна бути мечеть

Миколаївські мусульмани знову добиваються дозволу на будівництво мечеті. Спонсори вже знайдені

Миколаївські мусульмани вимагають повернути їм територію старої мечеті

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.