Миколаївські мусульмани заявляють про утиски їх прав

1
Голова Ради національних товариств у Миколаївській області Мурад Каймаразов
08.03.2012
Оцініть статтю: 
(407 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Миколаївські мусульмани мають намір поскаржитися Президенту України Віктору Януковичу на утиск їх прав органами місцевої влади. Про це заявив голова Ради національних товариств у Миколаївській області, заслужений працівник культури Мурад Каймаразов, додавши, що з цією метою вже зібрано більше тисячі підписів мусульман.

Як повідомляють «Новини N», на цей крок миколаївських послідовників ісламу штовхнули наступні обставини.

За словами Каймаразова, мусульманська громада звернулася з листом до міського голови Володимира Чайки з проханням про передачу їй в оренду напівпідвального приміщення площею 86,3 кв.м за адресою вул. 3-я Поздовжня, 21/3-4, яке знаходиться у постійному користуванні Ради національних товариств ще з 1997 року.

В даному приміщенні громада планувала відкрити недільну школу для дітей та молоді, навчати підростаюче покоління арабській мові, моральним законам ісламу, проводити молитви.

«Ми готові були віддати частину свого приміщення в оренду, щоб гроші надходили в бюджет. Але ні з того ні з сього з'явилося рішення – відібрати у нас це приміщення! Я вважаю – це просто незаконно», – зазначив Каймаразов.

У зв'язку з цим він має намір звернутися в усі офіційні інстанції, у тому числі й до міського прокурора. У випадку, якщо цього виявиться недостатньо, щоб відстояти приміщення для потреб мусульман, Каймаразов обіцяє «підняти громадськість».

«Таджики, араби, турки-месхетинці, дагестанці – вони такі ж люди, як і всі, і хочуть мати тут свій куточок. Але хтось, мабуть, дуже захотів це приміщення прибрати собі до рук, що несподівано з'явилася скарга мешканців, які виступили проти розміщення в їхньому будинку недільної школи мусульман », – заявив голова Ради національних товариств у Миколаївській області.

За матеріалами «Новини N»

Посилання на тему:

Новини

На Миколаївщині вперше прийнято обласну програму щодо розвитку національних меншин

Імам Миколаєва і начальник обласної міліції обговорили перспективи співпраці

Мер Миколаєва знову заговорив про мечеть

Мер Миколаєва заявив, що в місті повинна бути мечеть

Миколаївські мусульмани знову добиваються дозволу на будівництво мечеті. Спонсори вже знайдені

Миколаївські мусульмани вимагають повернути їм територію старої мечеті

Статті

Миколаївські дагестанці

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.