Мусульмани огородили територію кладовища в Тав-Елі

Мусульмани огородили територію кладовища в Тав-Елі
20.04.2010
Оцініть статтю: 
(384 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

На мусульманському кладовищі в с. Тав-Елі (Краснолісся) місцеві жителі спільно з мешканцями прилеглих сіл провели суботник з облагороджування і огородження території на знак протесту проти рішення сільради перенести місце поховання.

Кілька десятків мусульман, виступивши проти ініціативи Мамут-Султанської (Добрівської) сільської ради про перенесення кладовища на нове місце, встановили бетонні кілки навколо території діючого кладовища і обгородили його колючим дротом.

Як повідомлялося раніше, Мамут-Султанська сільська рада запропонувала перенести мусульманське кладовище в селі Тав-Елі (Краснолісся). Місцеві мусульмани впевнені, що ініціатива сільської влади пов'язана з виділенням поруч з мусульманським кладовищем земельних ділянок для будівництва індивідуального житла без дотримання належної 300 метрової санітарної зони по периметру кладовища.

Спершу виконком сільради запропонував мусульманам ексгумували і перенести останки похованих на інше місце. Після того, як місцевий імам пояснив, що за ісламськими канонами ексгумація заборонена, сільрада вирішила законсервувати цвинтар і почати нові поховання на іншій ділянці.

Відзначимо, що цвинтар в с. Тав-Елі почав функціонувати з 1995 року, а місце розташування земельної ділянки під нього мусульманам показав голова Мамут-Султанської сільської ради Геннадій Калужин.

За матеріалами QHA

Посилання на тему:

Мамут-Султанській сільраді заважає мусульманський цвинтар

Влада Єді-Кую саботує вирішення питання з мусульманським цвинтарем Ак-Таш

На території мусульманського кладовища у Ялтинському регіоні встановили дитячий майданчик

Жителі Єді-Кую на захисті історичної спадщини кримських татар

Влада Леніно ігнорує акт вандалізму на місці колишнього мусульманського цвинтаря

Жителі Леніно проти будівництва дач на місці мусульманського цвинтаря

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.