Мусульманські організації вітають Рефата Чубарова з обранням главою ВККТ

Мусульманські організації вітають Рефата Чубарова з обранням главою ВККТ
Мусульманські організації вітають Рефата Чубарова з обранням главою ВККТ
07.08.2015
Оцініть статтю: 
(369 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

ДУМУ «Умма», а також Всеукраїнська асоціація громадських організацій «Альраід» привітала Главу Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова з успішним проведенням Всесвітнього конгресу кримських татар в Анкарі та з повторним обранням на посаду Президента цього міжнародного представницького з’їзду кримських татар.

Від імені Духовного управління мусульман України главу Меджлісу привітав муфтій Саід Ісмагілов, а від усіх членів ВАГО «Альраід» поздоровлення підписав голова цієї асоціації Бассіл Марееі:
— Від імені колективу Всеукраїнської асоціації громадських організацій «Альраїд» висловлюємо щирі вітання з успішним проведенням Всесвітнього конгресу кримських татар в Анкарі. Ми раді вітати Вас з обранням на посаду Президента міжнародного представницького з’їзду кримських татар. Впевнені, що це є ще одним підтвердженням визнання кримськими татарами Ваших зусиль з відновлення прав корінного народу Криму. Зичимо Вам невичерпної енергії, натхнення та нових здобутків у справі служіння своєму народу і рідній землі! 

Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов, звертаючись до Рефата Чубарова, побажав:
— Від імені мусульман України дозвольте привітати Вас із успішним проведенням ІІ Всесвітнього конгресу кримських татар та обранням Вас на посаду Президента конгресу. Нехай Всевишній Аллаг благословить Вашу працю та допоможе кримським татарам у боротьбі за відновлення історичної справедливості. Впевненні, що подібні міжнародні заходи мають велике значення у цій боротьбі. Хочемо вірити, що з допомогою Всевишнього, наступний конгрес пройде вже в Акмесджиді. Будемо молитися за це і за наших братів — кримських татар в усьому світі.
Бажаємо вам наснаги, терпіння и нових досягненнь у шляхетній справі служіння своєму народу та рідній землі! 

Нагадаємо, за кандидатуру Чубарова проголосували 260 делегатів II Всесвітнього Конгресу кримських татар. Відзначимо, що також було запропоновано кандидатуру лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, однак він підтримав Чубарова і відмовився від висунення своєї кандидатури на пост глави Конгресу.

Також нагадаємо, як раніше повідомляв «Іслам в Україні», 22 травня в Сімферополі делегати Всесвітнього конгресу кримських татар, які представляють 162 громадських і суспільно-політичних організацій з 12 країн, заявили про створення Міжнародної громадської організації «Всесвітній конгрес кримських татар». Як говориться в декларації, «Всесвітній конгрес кримських татар» — це орган, який об’єднує і координує зусилля створених у різних країнах громадських організацій кримських татар.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.