Саудівська Аравія готова інвестувати у сільське господарство Криму

1
У Раді Міністрів Криму проходить зустріч із представниками ділових кіл Саудівської Аравії (Фото із сайту Радміну АРК)
11.11.2010
Оцініть статтю: 
(437 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Саудівська Аравія висловила свою готовність інвестувати кошти у сільське господарство й транспортну інфраструктуру Криму. Про це стало відомо в ході зустрічі голови Ради міністрів АРК Павла Бурлакова з представниками ділових кіл Саудівської Аравії, повідомляє 11 листопада головне управління інформаційної політики уряду автономії.

Як відзначили в управлінні, іноземну делегацію представляли керівник аграрного бізнесу Принца Султана Бін Мухаммеда Бін Сауд Аль Кабір, керівник компанії «ALMARAI» Джек Кінг, представник Принца Султана Бін Мухаммеда Бін Сауд Аль Кабір з аграрних питань, представник компанії «OTECH» у країнах Африки і Середньої Азії Олександр Віон.

З кримської сторони у зустрічі брали участь міністр економіки Світлана Верба, міністр аграрної політики Анатолій Корнейчук, міністр транспорту і зв'язку Микола Черевков, голова Рескомводгоспу автономії Олександр Лієв, радник Голови Ради міністрів АРК Валерій Кравець та інші.

Виступаючи перед саудівською делегацією, Павло Бурлаков підкреслив, що Радмін активно працює над створенням привабливого інвестиційного клімату в економіці, зокрема в агропромисловому секторі.

Він розповів, що дві третини території Криму можуть бути використані для розвитку сільського господарства.

«Крим здавна славився своїми садами, виноградниками, олійними культурами. В автономії вирощуються тверді зернові культури і рис. Це екологічно чиста продукція, оскільки наш регіон – найбільш екологічно безпечний в Україні», – зауважив Бурлаков.

Зі свого боку, Олександр Віон погодився з наявністю в Україні й Криму великих можливостей для розвитку сільського господарства.

«Побувавши в Україні, переконалися у високому потенціалі й можливостях розвитку сільського господарства у регіонах держави, зокрема у Криму».

Як відзначили в управлінні, гості виразили зацікавленість у створенні пілотного сільськогосподарського проекту і висловили готовність інвестувати кошти у створення нового високотехнологічного виробництва, зрошувальну систему, транспортну інфраструктуру Криму.

У свою чергу, замголови Радміну запевнив саудівську делегацію у готовності до співпраці.

«У нас багато планів, наші двері відкриті для закордонних партнерів, і ми готові розглядати ваші інвестиційні пропозиції», – сказав він.

Як проінформували в управлінні, група, до якої увійшли представники ділових кіл Саудівської Аравії і Радміну, побуває у Євпаторійському і Феодосійському регіонах, де на місці вивчить можливості співпраці у відкритті нових сільгоспвиробництв.

За матеріалами «КІА»

Посилання на тему:

Новини

Україна й Саудівська Аравія домовилися про співробітництво у космічній сфері

Українським виробникам радять виходити на арабські ринки

В. Янукович сподівається на ефективне співробітництво з країнами Сходу

Україна представляє інвестиційні проекти Близькому Сходу

Українські товари освоюють мусульманський Схід

Україна розвиватиме тісне співробітництво з арабським світом

Лівія хоче вирощувати хліб на території України

Статті

Перспективи арабських інвестицій в Україні

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.