Турбота про близьких, сусідів, співгромадян робить людину кращою

1
Мусульман-активістів приємно здивували поліпшення на виробництві
1
Волонтери громадської організації вже втретє відвідують цех на вул. Варненська, 21
1
Взаємовідносини, що сформувалися між мусульманами і працівниками цеху, можна охарактеризувати як сприятливі
1
1
1
18.11.2013
Оцініть статтю: 
(177 оцінки)
oleg
Зображення користувача oleg.

Складно залишатися байдужим, проходячи повз людину з обмеженими можливостями, вигляд якої змушує замислитися про складність її долі і величину її потреби не тільки в допомозі, але й у нашій душевній теплоті. Саме 13 листопада, у Міжнародний день сліпих, активісти ГО «Аль-Масар» (м. Одеса), що входить до складу ВАГО «Альраід», відвідали робочий цех Одеського навчально-виробничого об'єднання Українського товариства сліпих УТОС.

Ця дата, важлива не тільки для незрячих людей, але і для кожного свідомого громадянина, покликана привернути увагу громадськості до проблеми однієї з численних груп людей, які відчувають потребу у допомозі і турботі своїх сусідів.


Волонтери громадської організації вже втретє відвідують цех на вул. Варненська, 21. Цього разу вони передали працівникам предмети особистої гігієни і жіночі костюми.


«Ми вважаємо, що турбота про цих людей і допомога у покращенні їх життєдіяльності - обов'язок кожного. Якщо бути відвертими, то ми відчуваємо більшу потребу у цих людях, ніж вони в нас! Адже саме турбота про близьких, сусідів, співгромадян робить людину кращою і наближає до Бога», - говорить голова ГО «Аль-Масар» Газі Мустафа.


Мусульман-активістів приємно здивували поліпшення на виробництві: завдяки новому керівництву залучено спонсорів, які зацікавилися проблемами незрячих і виявили готовність допомагати.


Взаємовідносини, що сформувалися між мусульманами і працівниками цеху, можна охарактеризувати як сприятливі. Волонтери висловили сподівання, що ця співпраця на засадах дружби буде тільки зміцнюватися.


Одеські мусульмани відвідали незрячих міста в Міжнародний день сліпих


Мусульмани прийшли на допомогу одеситам


Як крапля крові може врятувати життя


Опіка сиріт-мусульман – турбота і відповідальність їхніх одновірців

Київські мусульманки взяли участь у благодійному ярмарку Живі приклади об'єднуючої сили доброти і турботи про ближнього
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.