У Криму провели перший літературний конкурс «Алтин сез»

1
Переможці і учасники конкурсу
19.04.2011
Оцініть статтю: 
(340 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

На початку квітня у стінах Сімферопольського відділення Всеукраїнської асоціації громадських організацій «Альраїд» відбулося урочисте нагородження учасників першого конкурсу літературної творчості «Алтин сез», організованого студентською громадською організацією «Емель».

Літературній конкурс «Алтин сез» проводився на теми «Патріотізм і любов до батьківщини» та «Віра і релігія». За умовами конкурсу свою основну ідею учасники могли виразити як у віршованій формі так і у вигляді прози.

Захід подібного роду організацією «Емель» проводився вперше. У ньому взяли участь 8 чоловік, що представили різні вікові категорії (студенти і школярі) і різні регіони Кріму.

Варто відзначити активність, талант і професійну якість всіх робіт, виконаних конкурсантами. Кожна з робіт несе глибокий смисл і написана красивою мовою.

Серед усіх учасників перемогу здобула Сеферова Есма, яка зайняла перше місце за свої вірші «Джан достума» і «К'ирим», і відповідно заслужила головний приз у розмірі 600 грн.

Друге місце посів Дюльгеров Емірджелял за свій вірш «К'орантам». Його приз склав 500 грн.

Третє місце дісталося Ільясовій Гульнарі за твір «Так'дир». Вона виграла 400 грн.

Окрім цього, решта учасників конкурсу також отримали заохочувальні призи за свою старанність і активність.

Конкурсанти гаряче подякували організаторам даного заходу і висловили бажання взяти участь у наступних конкурсах подібного роду, які, звісно, будуть проводиться і в майбутньому.

Власкор.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.