В Україні найближчим часом відкриється посольство ОАЕ

1
ОАЕ мають намір активізувати та поглибити співпрацю з Україною у всіх сферах економіки, торгівлі та інвестицій
24.05.2011
Оцініть статтю: 
(394 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

У Києві найближчим часом відкриється Посольство Об’єднаних Арабських Еміратів. Про це 19 травня у ході свого офіційного візиту в Україну заявив міністр закордонних справ ОАЕ Абдулла бін Заїд Аль Нагаян.

Дане рішення А.Аль Нагаян озвучив під час зустрічі з міністром закордонних справ України Костянтином Грищенко, відзначаючи важливість активізації та поглиблення співпраці з Україною у всіх сферах економіки, торгівлі та інвестицій.

В ході зустрічі глави зовнішньополітичних відомств України та ОАЕ розглянули шляхи поглиблення двостороннього торговельно-економічного співробітництва, а також домовилися вжити заходів з метою розширення договірно-правової бази двосторонніх відносин.

Як повідомляє прес-служба МЗС України, сторони були єдині у висновку щодо необхідності активізації політичних контактів на найвищому та високому рівнях.

Наміри сторін підтримувати постійний діалог на рівні зовнішньополітичних відомств були зафіксовані у Меморандумі про політичні консультації між МЗС України та ОАЕ, який був підписаний міністрами К.Грищенком та А.Аль Нагаяном за результатами переговорів.

Під головуванням Міністрів закордонних справ України та ОАЕ також відбулося перше установче засідання Міжурядової українсько-еміратської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва. Глави делегацій обговорили широке коло питань, пов’язаних із активізацією та диверсифікацією двосторонньої торгівлі, формуванням в Україні сприятливого інвестиційного клімату для залучення еміратських інвестицій в економіку України.

Сторони висловили взаємний інтерес до поглиблення співпраці в сферах промисловості, сільського господарства, енергетики, літакобудування, транспорту, банківської справи, охорони здоров’я.

Особливий інтерес еміратської сторони було викликано перспективами співпраці з Україною у сфері використання відновлюваних джерел енергії, а також щодо постачання до ОАЕ українських літаків заводу «Антонов».

За матеріалами mfa.gov.ua

Посилання на тему:

Харківський аеропорт до кінця року налагодить пряме авіасполучення з ОАЕ

ОАЕ зацікавилися інвестиційними проектами України

ОАЕ розглядають можливість інвестування у будівництво розважального комплексу у Бахчисараї

Інвестиційна компанія з Арабських Еміратів має намір побудувати метро у Дніпропетровську

Україна розвиватиме тісне співробітництво з арабським світом

Новий імпульс українсько-еміратського співробітництва

ОАЕ всерйоз зацікавилися українськими технологіями трансплантації стовбурних клітин

У ТПП України відбудеться круглий стіл на тему українсько-арабського економічного співробітництва

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.