Відновлення мовлення ATR схвилювало окупаційну владу

Відновлення мовлення ATR схвилювало окупаційну владу
Голова Республіканської громадської організації кримських татар, інвалід війни 1-ої групи Наріман Казенбаш, яка зверталася до Путіна з проханням відновити мовлення ATR
Сергій Шувайников
Звернення ветеранів до Путіна з приводу відновлення мовлення телеканалу ATR
19.06.2015
Оцініть статтю: 
(493 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Відновлення мовлення першого кримськотатарського телеканалу ATR з Києва викликає питання у кримської влади, яка вважає, що Київ знаходиться в стані інформаційної війни з Кримом.

Про це заявив глава комітету Держради з інформаційної політики, зв'язку і масових комунікацій Сергій Шувайников, що не забув згадати про те, що Крим - «російський» і заздалегідь звинуватив канал в упередженості:

- Офіційний Київ знаходиться в стані інформаційної війни з російським Кримом, тому розраховувати на об'єктивність і справедливу подачу журналістських матеріалів навряд чи доведеться, - повідомив Шувайников в коментарі «АН-Крим».

На думку Шувайникова, навіть якщо журналісти ATR будуть працювати в Криму, офіційний Київ все одно буде диктувати їм, яку інформацію виробляти.

- Те, що ATR почав віщати з Києва - це не великий плюс каналу. Але щоб судити, потрібно хоча б дві передачі подивитися», - заявив він і додав: «Мені як політику і професіоналу дуже хочеться побачити продукцію АТR».

Шувайников також пригрозив, що в разі виявлення порушень російських законів з боку тих, хто готує передачі або з боку власників каналу, керівництво ATR отримає певні попередження.

У зв'язку з цим нагадаємо, як повідомляв Іслам в Україні, на прес-конференції, що пройшла 18 червня, власник холдингу «ATR Group» Ленур Іслямов підкреслив, що телекомпанія не буде залучати до створення контенту журналістів, які залишилися в Криму заради їх безпеки і попередження можливого переслідування проросійською владою.

Як повідомлялося, телеканал ATR, що отримав відмову від Роскомнадзора на мовлення на території окупованого Криму, відновив свою роботу в Києві в перший день Рамадану. Разом з телеканалом мовлення в Інтернеті і на супутнику відновив дитячий телеканал "Lale", а також радіо "Мейдан".

Також нагадаємо, напередодні група кримських татар-ветеранів Великої Вітчизняної війни звернулася до Президента Російської Федерації Володимира Путіна з проханням посприяти у відновленні мовлення єдиного в світі кримськотатарського телеканалу ATR. «Вимушене припинення мовлення кримськотатарських ЗМІ стало для нас, як і для всього кримськотатарського народу, великим ударом. Ми не знаємо, як відповідати нашим онукам і правнукам на запитання, кому могли перешкодити телебачення і радіо кримськотатарською мовою», - зазначалося у зверненні.

Джерела: QHA, 15minut

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.