Громадяни України в Тунісі можуть отримати паспорт з безконтактним носієм

Громадяни України в Тунісі можуть отримати паспорт з безконтактним носієм
Посольство України в Туніській Республіці роз’яснює порядок отримання паспорта громадянина України особам, що перебувають за кордоном
Мапа - Туніс
Мапа - Туніс
Громадяни України в Тунісі можуть отримати паспорт з безконтактним носієм
Мапа - Туніс
17.09.2015
Оцініть статтю: 
(383 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Посольство України в Туніській Республіці роз’яснює порядок отримання паспорта громадянина України особам, що перебувають за кордоном.

Як повідомляє прес-служба української дипустанови, наші співвітчизники можуть також оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон видається дипломатичним представництвом, консульською установою у таких випадках, як оформлення вперше паспорта (у тому числі у зв’язку із набуттям громадянства України); втрата або викрадення паспорта; непридатність паспорта для подальшого використання; відсутність в паспорті вільних сторінок для віз та інших позначок; закінчення строку дії паспорта; зміна інформації, внесеної до паспорта; виявлення помилки в інформації, внесеної до паспорта.

У разі втрати паспорта або закінчення строку його дії під час перебування в Україні громадянина, який постійно проживає за кордоном, оформлення та видача йому паспорта для виїзду за кордон здійснюється територіальними підрозділами Державної міграційної служби України.

З іншими підставами, порядком та переліком документів, необхідних для оформлення відповідних паспортів, можна ознайомитися за посиланням.

Посольство України в Туніській Республіці та консульський підрозділ Посольства розташовано за адресою Туніська Республіка, 1002, м. Туніс, Нотр Дам, вулиця Сент Фюльжанс, 7

Телефони: (+216) 71 845 895, факс (+216) 71 840 866

Гаряча лінія Посольства України в Тунісі (прохання телефонувати лише в разі загрози життю чи загибелі громадян України): (+216) 24 600 389.

Ел. пошта: consul@hexabyte.tn , oleksandr.riabtsev@mfa.gov.ua

Як зазначається, Консульський підрозділ Посольства України в Туніській Республіці відкритий для відвідувачів, окрім святкових днів, з понеділка по четвер з 9:00 до 12:00 год. та пятницю — з 13:00 до 15:00 год. Вихідні дні: субота, неділя. У випадках техногенних катастроф, природних катаклізмів, терактів, масових заворушень, поранення чи загибелі громадян України, інших випадків, які загрожують життю чи здоров’ю наших співвітчизників, консульська допомога надається також у неприймальний час.

Довідка: Туніська Республіка визнала незалежність України 25 грудня 1991 року. Дипломатичні взаємини між Україною і Тунісом встановлені 24 червня 1992 року шляхом підписання Протоколу у Києві. 20 вересня 1996 року розпочало діяльність Посольство України в Тунісі.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.