Каабу готують до початку Священного місяця Рамадан

1
Минулого року в період Хаджу побачити Каабу змогли більше трьох мільйонів мусульман
08.07.2011
Оцініть статтю: 
(358 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

В ході підготовки до Священного місяця Рамадан король Саудівської Аравії Абдалла довірив губернаторові Мекки Халіду Аль Фейсалу виконати обмивання Кааби.

Велика кількість паломників, що перебувають в Умрі, могли спостерігати церемонію обмивання внутрішніх стін Кааби, а також зробити намаз разом із губернатором Мекки принцом Халідом і обійти Каабу, - повідомляє «Ансар.ру» з посиланням на Timeturk.

Церемонія обмивання Кааби розпочинається з читання двох ракатів намазу, після чого внутрішні стіни мечеті омивають водою із джерела Зам-Зам змішаною з трояндовою водою. Підлогу оббризкують водою Зам-Зам і підмітають листям фінікового дерева. Стіни і стелі храму витирають білою тканиною і натирають екстрактом троянди.

Таким чином, Каабу готують до початку Священного місяця Рамадан. Також урочиста церемонія обмивання Кааби проходить 15 числа місяця Шабан.

У період Хаджу міняють й шовкове покриття Кааби. Для цього використовують 658 кв. метрів, а це 450 кілограм, чорної шовкової тканини і 15 кілограм золота для декорованого оздоблення.

Минулого року в період Хаджу побачити Каабу змогли більше трьох мільйонів мусульман. Проте й в інший час її відвідують паломники з різних куточків світу.

За матеріалами «Ансар.ру»

Посилання на тему:

Виставка у Досі дозволить ознайомитися з Каабою зсередини

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.