Копти вважають «Братів-мусульман» «самими розумними і толерантними»

1
Фаузі вважає, що розквіт політичного ісламу - нормальне явище, оскільки мусульмани становлять більшість населення країни.

В інтерв'ю єгипетській газеті Al-Ahram священик церкви Двох святих в Олександрії отець Макар Фаузі (Maqar Fawzi) сказав, що копти його міста проголосували за кандидатів Партії свободи і справедливості (FJP), зокрема, у другому турі, оскільки вважають «Братів-мусульман» «самими розумними і толерантними».

«В деяких питання ми з ними не згодні, але в цілому підтримуємо їх, особливо їх способи вирішення тих чи інших питань. Тому ми віддали їм свої голоси, вірячи, що вони здатні вирішити проблеми», - сказав він.

Фаузі вважає, що розквіт політичного ісламу - нормальне явище, оскільки мусульмани становлять більшість населення країни. Він підкреслив, що християни впродовж віків жили при ісламському правлінні, отже, немає нічого нового в тому, що вони і зараз прагнуть жити в гармонії з мусульманами.

Фаузі висловив надію на те, що проісламські сили вирішать проблему екстремізму. Священик також підкреслив, що мусульмани здатні відстоювати коптські питання у Народній Асамблеї більш ефективно, ніж самі копти.

За матеріалами «Іслам для всіх»

Посилання на тему:

Християнин став віце-головою партії, заснованої «Братами-мусульманами»

Союз мусульманських вчених закликав мусульман і коптів Єгипту до єдності

Мусульмани та християни Єгипту прагнуть до реальної тісної співпраці

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.