74-річна українська мусульманка успішно вивчає мову Корану

74-річна українська мусульманка успішно вивчає мову Корану
©️Аль-Джазіра: Поважний вік не є перепоною для щирого наміру оволодіти мовою Послання
27.12.2018
Оцініть статтю: 
(111 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Поважний вік не заважає 74-річній львів’янці вивчати мову, якою було зіслано Коран. Навчання вона почала чотири роки тому, коли прийняла іслам.

Унікальну історію етнічної українки Галини Сергіївни розповідає Аль-Джазіра.

Жінка старанно займається вивченням арабської і не лише швидко навчилася читати аяти Корану, але й завчає їх напам’ять.

— Бабуся Галина, як її називають бібліотекарі у Львові, прагне відвідувати щотижневі уроки арабської мови в Ісламському культурному центрі, незважаючи на всі обставини, навіть тоді, коли інші студенти можуть бути відсутні на заняттях через несприятливі погодні умови чи заклопотаність справами, — розповів Мурат Сулейманов, її учитель та імам львівського ІКЦ імені Мухаммада Асада. — Вона є рідкісним випадком. Це звичайне явище для ісламу, коли мусульманин читає та вивчає книги, які пояснюють особливості ісламу, але вона зосереджується на мові та Корані.

— Я відчуваю, що час не на моєму боці, тому повинна швидко вчитися, — відзначила бабуся Галина. — Я приношу на уроки вірші і  намагаюся застосувати до них арабську мову замість речень і слів, які зазвичай використовуються для навчання молодих людей. Мені не складно, але я перетворюю навчання на щось цікаве. Я вихователь на пенсії і використовувала цей метод з дітьми, а тепер застосовую його й до себе і бачу результат.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.