Центр «Салам» запрошує на останній набір курсів арабської мови з нуля

Центр «Салам» запрошує на останній набір курсів арабської мови з нуля
©️Центр Салам
Центр «Салам» приглашает на последний набор курсов арабского языка с нуля
©️Центр Салам
Центр «Салам» запрошує на останній набір курсів арабської мови з нуля
Центр «Салам» приглашает на последний набор курсов арабского языка с нуля
25.07.2018
Оцініть статтю: 
(358 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Центр вивчення іноземних мов «Салам» повідомляє про початок занять нових груп — охочі вивчити арабську мову, що стоїть на четвертому місці за поширенням у світі, можуть почати реалізовувати свою мрію вже у найближчу суботу, 28 липня.

— Телефонуйте і приєднуйтесь! Ви ще встигнете застрибнути на останнього верблюда нашого каравану знань «Арабська мова»! — запрошують зацікавлених педагоги центру «Салам».

Як зазначається, це останній набір сезону «Літо — 2018». Курс розрахований на 4 місяці, 32 заняття по півтори години кожне.

Всі студенти центру також безкоштовно стають учнями електронної академії «Салам», у якій студенти матимуть особистий кабінет, можливість вести відеодіалоги, використовувати аудіотексти, отримувати і виконувати онлайн-завдання, користуватися смарт-системою контролю знань, чат і смс-сервісами, відстежувати рейтинг учнів.

За відгуками студентів, найкраще місце для вивчення арабської в Києві — центр «Салам»:

— Я студентка другого рівня, займаюся вивченням мови. До цього відвідала пробні заняття в інших центрах, але вирішила залишитися тут з невідомих мені на той момент причин — просто відчула себе добре, цього було достатньо для того, щоб продовжити. Рівень викладання я оцінюю дуже високо, вчитель постійно знаходиться в дружньому контакті з групою, студенти спілкуються у Вайбері поза уроком, удосконалюючи свої навички, — ділиться своїми враженнями Тетяна Матвєєва. — Відчувається свобода контакту, а це означає відсутність мовного бар’єру. За помилки не сварять, а за успіхи заохочують — такий метод оцінювання надихає студентів на нові звершення, відчуваєш безмежність своїх пізнавальних можливостей і рухаєшся далі. Окремо хочеться відзначити, що велика увага приділяється не тільки правилам і граматиці мови, а й розмовним навичкам. З першого уроку новачки, вивчаючи букви, вчать і діалоги, а вчитель проводить урок не тільки російською мовою, а з елементами арабської, стимулюючи студентів розуміти сенс сказаного і думати відразу по-арабськи, не витрачаючи додатковий час на уявний переклад. Всі діалоги, викладені в підручниках, ми маємо додатково у вигляді аудіофайлів, заздалегідь записаних вчителем, що дозволяє нам прослуховувати матеріал необмежену кількість разів у вільний час та імітувати вимову. Також багато уваги приділяється письму, а з практикою приходить запам’ятовування і постановка відповідно до смислового значення слова з його написанням і звучанням. Особисто мені з моїм типом мислення методи вивчення мов у центрі «Салам» дуже близькі. Я вважаю, що мова не математика і її не можна повністю формалізувати до чітких правил і схем, а потім просто всім цим користуватися. Дуже багато пізнається саме під час передання сенсу від людини до людини в живому контакті. Я вдячна за надану мені можливість вивчати арабську у професійних викладачів-носіїв мови і щаслива допомагати іншим в міру своїх сил і здібностей.

Заняття проводитимуться по суботах і неділях з 12:30, викладач — носій мови з Сирії.

Про вартість курсу можна дізнатися за телефонами 063 295 63 76, 068 167 97 43.

Центр вивчення іноземних мов «Салам» розташований у будівлі Ісламського культурного центру м. Києва за адресою: вул. Дегтярівська, 25-а.

Нагадаємо, у списку найбільш затребуваних і поширених мов світу арабська займає четверту позицію. І хоча більшість експертів сходяться в тому, що мовою міжнародного спілкування сьогодні є англійська, протягом найближчих десятиліть вона втратить статус найзатребуванішої іноземної, і станеться це не тому, що ця мова більше не буде потрібна, але тому, що знатиме пристойну англійську кожен другий. І для того, щоб бути конкурентоспроможним, потрібно буде вивчити ще одну перспективну іноземну мову. І все частіше і частіше мислячі люди, аналізуючи світові тенденції, вибирають для вивчення арабську.

Як раніше писав Іслам в Україні, в Києві на базі Ісламського культурного центру (вул. Дегтярівська, 25-а) щонеділі проходять безкоштовні заняття арабського розмовного клубу. Саме це, крім власне уроків, і пропонує Центр вивчення іноземних мов «Салам».

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.