Дагестанський національний центр ініціював виключення Росії з Інтерполу

Дагестанський національний центр ініціював виключення Росії з Інтерполу
Фото електронної петиції
09.02.2023
Оцініть статтю: 
(61 оцінка)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Ознайомитись із петицією та підтримати її можна за посиланням.

Активісти Дагестанського національного центру, що діє в Україні, звернулися до Президента України з електронною петицією про виключення Росії з Інтерполу.

«Дагестанський національний центр звертається до Вас з проханням ініціювати процес виключення Росії з Інтерполу: за регулярні порушення його Статуту, за вчинення дій, які дискредитують організацію, за переслідування з політичних мотивів, за систематичні фабрикації кримінальних справ на опонентів режиму та членів їх сімей», — сказано в тексті документа.

На думку представників Дагестанського національного центру, народи Північного Кавказу та український народ боронять Батьківщину, а Інтерпол на запити РФ екстрадує їх за сфабрикованими в Росії кримінальними справами, що підпадають під «червоне повідомлення».

«Наразі кількість кавказьких та українських в'язнів у російських в'язницях — понад 25 тисяч. До того ж обурення викликає те, що демократичні країни Європи передають Росії учасників російсько-чеченських та російсько-українських воєн», — зазначають автори петиції.

Активісти дагестанського національного центру  вважають, що така практика апріорі злочинна, а діяльність Інтерполу суперечить його статутній меті — упійманню реальних злочинців, а не патріотів і їхніх родичів. Таким чином Інтерпол стає спільником тяжких злочинів Росії та підсобником державного тероризму Росії, адже з-поміж прийнятих ним до виконання справ від 194 країн до 90 % становлять справи, порушені щодо представників кавказьких народів, що боролися чи борються проти Росії, і яких після екстрадиції вбивають у в'язницях Росії.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.