Доброволець Саїд Гусейнов став шагідом

Доброволець Саїд Гусейнов став шагідом
Саїд Гусейнов у формі ЗСУ
30.08.2022
Оцініть статтю: 
(18 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Стало відомо про втрату, яку зазнала українська умма. Днями в бойових діях, захищаючи нашу країну від агресора, загинув воїн-доброволець, азербайджанець, мусульманин Саїд Гусейнов.

Як передає Східноєвропейське бюро інформагентства Report, тіло загиблого привезли в київський морг, потім відправили до Азербайджану через Молдову за підтримки азербайджанців, що живуть у місті.

Про загибель Саїда Гусейнова повідомив 27 серпня в соцмережах одновірець:

«На Миколаївському напрямі загинув наш брат мусульманин, азербайджанець Саїд Гусейнов, доброволець. Прошу Всевишнього пробачити нашому братові й винагородити за його старанність!»

Як писав «Іслам в Україні», мусульмани воюють за Україну, захищаючи і Європу, і цілий світ. Серед послідовників ісламу, що захищають нашу країну від російської агресії, є як етнічні українці, так і представники інших народів. На жаль, це не перша фронтова втрата, зокрема серед представників азербайджанської діаспори. Так, 17 липня загинув Карим Гуламов, ветеран АТО у складі сил спецоперацій ЗСУ.

Термін шагід в ісламі застосовують щодо вірних, які прийняли мученицьку смерть на війні проти ворогів, боролися в ім'я Аллага, боронили свою віру, Батьківщину, честь і сім'ю. Використовують його у значенні «мученик за віру». Як відомо, мучеництво за віру характерне для всіх монотеїстичних релігій. І іслам, і християнство високо шанують тих, хто прийняв таку смерть.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.