Халяльний табір для дітей у Карпатах — поспішайте забронювати путівку!

Халяльний табір для дітей у Карпатах — поспішайте забронювати путівку!
Халяльний табір для дітей у Карпатах — поспішайте забронювати путівку!
03.05.2018
Оцініть статтю: 
(277 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Щоб захистити молоде покоління від негативного впливу, ГС «Всеукраїнська асоціація «Альраід» постійно урізноманітнює роботу з молоддю, підлітками та дітьми. У період літніх канікул члени «Альраід» організовують в ісламських культурних центрах міст України літні денні табори для дітей 7–16 років. У їх програмі — духовно-моральні бесіди, гуртки, майстер-класи, пізнавальні екскурсії.

Є можливість оздоровитися, набратися нових знань і вражень і поза межами міста, на лоні природи. Одинадцять днів відпочинку в мальовничому куточку Карпат з користю для тіла і душі, халяльним харчуванням і пригодами — таку можливість знову пропонує літній табір «Дружба» для дітей 9–14 років! Цього року він працюватиме 2–13 липня, і набір вже відкритий.

Як повідомляє Альраід, вартість путівки — 5600 грн за одну дитину; є можливість оплати частинами. У суму входить триразове халяльне харчування, місце в номері готелю з усіма зручностями, цілодобова присутність вихователів і лікаря, медичне обслуговування, джерельна питна вода, фото- і відеосупровід, а також проїзд поїздом (Київ-Яремче-Київ) і трансфер до бази відпочинку.

Вихователі, крім української, знають кримськотатарську, арабську, англійську та російську мови, тому дійсно почують кожного.

Юних мусульман чекають щоденні заняття та ігри на свіжому повітрі, майстер-класи, квести, футбол, настільний теніс, стрільба з лука, вечори біля вогнища, купання в річці, водоспади, цікаві екскурсії.

Поспішайте забронювати путівку! Записатися і дізнатися подробиці можна за телефоном 093 993-81-59. Кількість місць обмежена!

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.