Катарська «QTerminals» інвестує 3,4 млрд гривень у розвиток портової галузі України

02.09.2020
Оцініть статтю: 
(98 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Днями у режимі відеоконференції відбулася церемонія підписання Угоди про концесію Державного підприємства «Стивідорна компанія «Ольвія» з переможцем концесійного конкурсу — катарською компанією «QTerminals».

Результати підписання угоди: посилення інвестиційної співпраці між Україною і Катаром; залучення однієї з найбільших прямих іноземних інвестицій у портову галузь України за всю історію незалежності; сприяння розвитку логістичної інфраструктури півдня України.

Як зазначають у МЗС України, підписання документа про передачу в концесію порту «Ольвія» означає початок реалізації першого в історії незалежної України стратегічного інвестиційного проєкту, який передбачає інвестування 3,4 млрд грн у розвиток вітчизняного порту, що матиме позитивне значення для розвитку транспортної інфраструктури Миколаєва і півдня України.

Держава Катар визнала Україну 13 квітня 1993 р., тоді ж було встановлено дипломатичні відносини.

Між державами ведеться постійний політичний діалог, мають місце контакти найвищого рівня, обмін візитами перших осіб, урядових делегацій тощо.

Також створено спільну комісію з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України й Урядом Держави Катар; триває співробітництво у торговельно-економічній, культурно-гуманітарній і науково-технічній сферах.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.