Львівські мусульмани запрошують на День відкритих дверей в Ісламському культурному центрі

Львівські мусульмани запрошують на День відкритих дверей в Ісламському культурному центрі
Львівські мусульмани запрошують на День відкритих дверей в Ісламському культурному центрі

Ісламські культурні центри Всеукраїнської асоціації «Альраід», що діють в багатьох містах України, завжди відкриті для відвідувачів. До заходів, які проводять активісти мусульманських громадських організацій, може долучитися будь-хто — не лише послідовники ісламу, а й ті, хто дотримується інших релігійних переконань і прагне до зміцнення міжрелігійного миру та злагоди в українському суспільстві. Серед подібних акцій і — Дні відкритих дверей в ІКЦ, під час яких відвідувачі мають змогу познайомитися й безпосереднього поспілкуватися з мусульманами, дізнатися з перших вуст про їхню релігію та життя.

Черговий День відкритих дверей відбудеться 17 листопада з 11:00 до 15:00 в Ісламському культурному центрі ім. Мухаммада Асада у Львові за адресою вул. Авраама Лінкольна, 29-а.

Гостям обіцяють екскурсію ІКЦ, розповідь про мету й історію його створення, цікаві ознайомчі лекції, серед яких і присвячена думці видатних українських мислителів щодо ісламу «Українські просвітителі та іслам», підготовлена львівською літературознавицею, завідувачкою книжкових фондів Львівського національного музею «Дім Франка» Соломією Вівчар.

Одну з лекцій буде присвячено традиційним українським головним уборам жінок і тому, чи набагато відрізняються в своїй основі і чи мають щось спільне з вбранням мусульманок, чи підкріплюються схожими релігійними настановами.

Також відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з історією, культурою та традиціями різних народів, що сповідують іслам.

На гостей Ісламського культурного центру ім. Мухаммада Асада чекатимуть виставки — книжкова, виробів ужиткового мистецтва та сувенірів, страви східної кухні та різноманітні майстер-класи, зокрема й досить популярні серед прекрасної половини людства уроки з розпису рук хною — мехенді — й різних способів пов’язування хустки.

Організатори потурбувалися про те, аби відвідини ІКЦ стали сімейним святом і гості мали змогу завітати на День відкритих дверей усією родиною разом з дітьми, для яких передбачено розважальну програму й різноманітні ігри.

Не пропустіть! Позитивні емоції, східне частування та пам’ятні подарунки чекають на всіх!

Телефон для довідок: +380(063)066-83-91.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.