«Люди в Газі заслуговують на мир» — Зеленський під час іфтару з військовими-мусульманами

«Люди в Газі заслуговують на мир» — Зеленський під час іфтару з військовими-мусульманами
Володимир Зеленський виступає перед військовими-мусульманами під час іфтару
27.03.2024
Оцініть статтю: 
(54 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

25 березня Президент України Володимир Зеленський узяв участь у традиційному іфтарі з воїнами-мусульманами, що боронять Україну.

Президент подякував військовикам за службу:

— Я дуже радий, що сьогодні ми в такому самому складі разом тут. Єдність завжди важлива, тим більше єдність, коли життя затьмарене війною та ударами зла. Традиція відзначати священний Рамадан (таким чином. — Ред.) започаткована рік тому, коли політичне керівництво країни, представники мусульманської спільноти України, Меджліс кримськотатарського народу й дипломатичний корпус разом проводять іфтар.

У своєму слові Володимир Зеленський згадав про мусульманські народи, що не мають нормального життя через воєнні дії в їхніх країнах і спричинений ними хаос:

— Всі у світі заслуговують на мир: звичайні цивільні люди в Сирії, Лівії, Газі, Судані та всіх інших країнах, де немає зараз миру і спокою. Ми в Україні бажаємо всім, хто цінує життя, справжнього захисту, бажаємо чесного миру всім народам, чий дім руйнує війна. Хай цей час Рамадану підтримує всіх нас, наших людей, нашу державу, і хай наша єдність буде незмінною. Світлого вам Рамадану! Слава Україні!

Після промови Володимир Зеленський нагородив воїнів-мусульман, що боронять країну від російської агресії.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.