«Ми візьмемо участь у марафоні заради порятунку життів онкохворих дітей» — Тарик Сархан

Тарік Сархан в складі команди «Везувій» 19.12.2020 р візьме участь у благодійному марафоні, щоб зібрати кошти для лікування онкохворих дітей.
Тарік Сархан в складі команди «Везувій» 19.12.2020 р візьме участь у благодійному марафоні, щоб зібрати кошти для лікування онкохворих дітей.
18.12.2020
Оцініть статтю: 
(111 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Читать на русском

«Мої друзі біжать 19 грудня, щоб допомогти онкохворим діткам. Ми можемо перейти за посиланням і пожертвувати будь-яку суму…» — днями з потоку публікацій у соцмережі в очі впав цей рядок. Можливо, тому, що серед друзів автора, які візьмуть участь у добродійному забігу, зазначене ім’я Тарика Сархана.

Шейх Тарик добре знайомий нашим читачам. Ми не раз писали про культурно-просвітницькі лекції та бесіди, екологічні акції, заходи з протидії ксенофобії та ісламофобії, зміцнення міжетнічного та міжрелігійного миру, що їх учасником, а часто й ініціатором, він був. Писали й про те, що Тарик Сархан не тільки прихильник здорового способу життя, що, втім, не дивно для мусульман, а й активний пропагандист спорту. І ось нова грань його діяльности: разом зі своїми друзями, командою цінителів здорового способу життя «Везувій», Тарик Сархан вирішив конвертувати захоплення спортом ув допомогу онкохворим дітям, долучившись до добродійного марафону KIND Challenge. Таким чином однодумці хочуть привернути увагу суспільства до цієї теми й закликати небайдужих жертвувати кошти Фондові допомоги онкохворим дітям «Краб».

Команда «Везувій» — неформальне об'єднання любителів спорту.

«Ми разом тренуємося, разом беремо участь у змаганнях — здебільшого це змагання в перегонах зі смугою перешкод. Ми робимо це не тільки для зміцнення свого здоров'я, а й для популяризації занять фізичною культурою. Я й мої друзі — це різні люди: домогосподині, вчені, студенти, актори тощо; різних національностей, різної віри. 19 грудня ми візьмемо участь у цьому марафоні заради порятунку життів онкохворих дітей. Це біг заради життя! Мета акції — зібрати пожертви, що підуть на лікування дітей. Для мотивації команда пробіжить незвичайну дистанцію для нас — 21 км. У підсумку наш маршрут на GPS має бути у формі сердечка — як додатковий подарунок для дітей, від душі! Ми дуже розраховуємо та сподіваємося на підтримку небайдужих українців та їхні пожертви. Нехай кожен зробить посильний внесок, хто скільки зможе — ми будемо вдячні за кожну гривню, — пояснив Тарик Сархан. — Допоможімо хворим дітям, і хай убереже Всевишній нас з вами й наших дітей від усіх бід і хвороб! Амін!»

Охочі допомогти хворим дітям можуть переказати кошти за цим посиланням.

Довідка: Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб» — добродійна організація, створена батьками, що їхні діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку, де обстежуються та лікуються діти з усієї України. Мета фонду — різнобічна підтримка відділення дитячої онкології Національного інституту раку, його лікарів, пацієнтів та їхніх сімей. Серед засновників організації є й батьки тих дітей, кому, на жаль, не вдалося перемогти хворобу: «Заради пам'яті про наших дітей хочеться полегшити долю тих, хто стикнувся з цією проблемою», — кажуть батьки. Фонд співпрацює з Національним інститутом раку і НДСЛ «Охматдит». Від 2008 року фонд є членом CCI — Міжнародної конфедерації батьків дітей, хворих на рак.

У березні 2013 року фонд відзначено спеціальною нагородою Національного конкурсу «Благодійна Україна». У вересні 2015-го фонд прийнятий до «Асоціації онкогематології України».

KIND Challenge — фандрейзингова програма для бігунів, у рамках якої засновники та учасники об’єднали біг і добродійність, залучаючи кошти жертводавців для реалізації соціально значущих завдань.

mail Наш Телеграм-канал

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.