На лінію Київ-Стамбул входить ще одна авіакомпанія

На лінію Київ-Стамбул входить ще одна авіакомпанія
На лінію Київ-Стамбул входить ще одна авіакомпанія
07.01.2020
Оцініть статтю: 
(154 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Комісія Державіаслужби України на засіданні 27 грудня схвалила заявку авіакомпанії Atlasjet Ukraine на виконання трьох щотижневих рейсів Київ-Стамбул від січня 2020 року, повідомив Avianews гендиректор авіаперевізника Ярослав Красножон.

Польоти з Києва до Стамбула авіакомпанія має почати від березня 2020 року. Найближчими днями авіаперевізник сподівається повернути обидва свої літаки Airbus A320, що «перебувають на збереженні» в аеропортах Франції, та відновити з 10 січня рейси до Стамбула з Одеси.

За оновленими планами виконуватимуться рейси Одеса-Стамбул двічі на тиждень (понеділок і п'ятниця) з можливим збільшенням частоти в майбутньому.

«Компанія працює далі, лишається в Україні. Для нас це важливо, бо це працевлаштування українських громадян», — зазначив Ярослав Красножон.

Atlasjet Ukraine тимчасово спинила польоти одночасно з материнської турецькою компанією Atlasglobal 26 листопада через економічні проблеми. 21 грудня компанія відновила свої рейси.

Atlasjet Ukraine у 2015–2018 роках виконувала польоти за трьома маршрутами, що пов’язували Львів, Запоріжжя та Харків зі Стамбулом, і не раз подавала заявки на маршрути Київ-Стамбул та Одеса-Стамбул. 2018 року всі три маршрути були закриті. За кілька місяців авіакомпанія почала перевозити пасажирів на лінії Одеса-Стамбул. 

Власник Мурат Ерсой давніше пов’язував перспективи розширення мережі маршрутів з України з отриманням прав на лінію Київ-Стамбул.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.