Президент України привітав мусульман з початком місяця Рамадан

Президент України привітав мусульман з початком місяця Рамадан
Президент Зеленський під час звернення
11.03.2024
Оцініть статтю: 
(33 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

10 березня мусульмани світу зустріли місяць Рамадан. Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні привітав українських мусульман з настанням цього священного місяця:

«Зараз починається священний для мусульман України та світу місяць Рамадан. У цьому році Рамадан на жаль затьмарений війною та стражданнями які не стихають. Хай за цей місяць ми всі все ж таки станемо ближче до чесного та справедливого миру, не лише для України, а й для усіх народів які страждають зараз, від війни. Це в силах людства, досягти такої єдності, щоб справедливість, оберігала життя від воєн. Я дякую усім хто допомагає Україні й українцям. Дякую кожній і кожному хто захищає життя та справедливість. Рамадан Мубарак!» 

Привітав мусульман і Міністр оборони України Рустем Умеров. У своєму дописі в фейсбук він написав:

«Вітаю всіх мусульман України з початком місяця Рамадан!

Піст у місяць Рамадан - це шлях духовного самовдосконалення, намагання стати кращою людиною, наближення до Всевишнього Творця. Піст є боротьбою проти агресії, жорстокості і зла у собі. Не можна коритись злу та несправедливості. 

Зі злом не домовляються. Перед злом не підіймають білі прапори. Проти зла борються. І найсильніші люди насправді ті, хто перемагають нелюдське зло та тиранію. Бажаю міцного здоровʼя, сил, і наснаги всім мусульманам, які у складі Сил Оборони нашої країни мужньо протистоять агресору і боронять свободу та право на гідне життя всіх громадян. Нехай Всевишній прийме ваш піст, молитви і боротьбу, та найскоріше дарує всім нам перемогу над загарбниками».

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.