Реінтеграція Криму не буде легкою, тому Україна працює над різними стратегіями» — Таміла Ташева

Реінтеграція Криму не буде легкою, тому Україна працює над різними стратегіями» — Таміла Ташева
Постійна представниця президента України в АР Крим Таміла Ташева
20.01.2023
Оцініть статтю: 
(110 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

На цьому наголосила Постійна представниця президента України в АР Крим Таміла Ташева під час обговорення «Україна та майбутній світовий порядок», що відбулося в рамках Всесвітнього економічного форуму у швейцарському Давосі.

Таміла Ташева зазначила, що за висвітленими у закордонних ЗМІ пропозиціями «не поспішати зі звільненням Криму» стоїть бачення Криму не таким, який він насправді, а сформоване під впливом російських наративів. 

— Вони змушують людей вірити, що Крим є російським, ігнорувати долю корінного народу та безліч насильства, яке Москва чинила у Криму ще з XVIII століття. Багато народів, які жили там протягом століть, були депортовані та стерті з мапи Криму, передусім корінний кримськотатарський народ, — заявила Ташева.

Представниця президента наголосила, що саме зв’язок між Кримом і материковою частиною України був однією з причин, чому Путіну був потрібен півострів. Адже міфи про Крим змушують людей ігнорувати навіть те, що вони бачать на картах і в економіці

— Ми не думаємо, що реінтеграція Криму буде легкою, адже минуло 9 років окупації. Саме тому ми працюємо над різними стратегіями: правовими, економічними, інфраструктурними. Ми намагаємося створити команду Криму й також хотіли б розраховувати на тих, хто чекає деокупації на самому півострові, — зауважила Таміла Ташева.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.